مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43034 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 14:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چاپ  400 کتاب با موضوع ایثار و شهادت در مازندران

مدیرکل حفظ آثار مازندران اعلام کرد

چاپ 400 کتاب با موضوع ایثار و شهادت در مازندران

مازندشورا: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: تاکنون 400 عنوان کتاب با مضمون ایثار و شهادت در این استان به چاپ رسیده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سردار عبدالله ملکی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان اظهار کرد: سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، تاکنون 156 کتاب در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به چاپ رسانده که 94 جلد آن در سال‌های 91 تا 96 تألیف و چاپ شده است.

وی افزود: کتاب‌های «نقش زنان مازندرانی در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»، «شهدا، امیران و فرماندهان جنگ»، «آیت‌الله لائینی» و «جنگ فرخنده» از جمله انتشارات اخیر اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: سپاه کربلا نیز 150 کتاب، بنیاد شهید و امور ایثارگران 57 و ده‌ها کتاب نیز توسط حوزه هنری مازندران با مضمون ایثار و شهادت به چاپ رسیده است.

ملکی گفت: کتاب «پایداری مردم مازندران در برابر دشمنان» توسط سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تا پایان سال‌جاری به چاپ می‌رسد، ضمن اینکه در شهرستان‌ها نیز نویسندگان زیادی داریم که در این بخش نسبت به تألیف کتاب همت دارند.

به گزارش فارس، در ادامه این جلسه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نماینده صدا و سیما و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به ارائه برنامه‌های پیشنهادی و فعالیت‌های خود در بخش توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداختند.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - شهادت - ایثار - مدیرکل - ارزش‌های - فرهنگ - توسعه - ترویج - اسلامی - تألیف - گزارش - استان -

نظر شما در مورد : چاپ 400 کتاب با موضوع ایثار و شهادت در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*