مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43042 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تهیه طرح ویژه شهر سلطانیه تاپایان سال

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری زنجان گفت: تهیه طرح ویژه شهر سلطانیه در حال تدوین است و این طرح تا پایان سال نهایی می‌شود.

مازندشورا: اسرافیل نیازی با اشاره به اینکه تهیه طرح  ویژه در شهر سلطانیه در حال تدوین است، افزود: یکی از بحث‌هایی که در این طرح دیده‌شده بررسی تبیین چالش سکونت با نگرش حفظ آثار تاریخی شهر سلطانیه است. 

وی اظهار کرد: تقویت بخش گردشگری در سلطانیه و تدوین سند توسعه شهر و برنامه‌ریزی در جهت کمک به اقتصاد شهر سلطانیه از بحث‌های مهم در طرح ویژه شهر سلطانیه است. 

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل‌ونقل و ترافیک استانداری زنجان گفت: تهیه طرح ویژه شهر سلطانیه تا پایان سال نهایی می‌شود و توسعه این شهر باعث پویایی اقتصادی و مهاجرت معکوس را به دنبال دارد.

نیازی با بیان اینکه شهر سلطانیه یک شهر تاریخی و توریستی است و سالانه گردشگران داخلی و خارجی به این شهر می‌آیند، گفت: بنابراین باید برای توسعه این شهر برنامه‌ریزی و مدیریت لازم در دستور کار قرار گیرد. 

وی افزود: در تدوین طرح  ویژه در شهر سلطانیه باید شهرداری و شورای شهر سلطانیه نسبت به توسعه این شهر با جدیت وارد کار شوند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سلطانیه - توسعه - تدوین - برنامه‌ریزی - نیازی - تاریخی - افزود - اینکه -

نظر شما در مورد : تهیه طرح ویژه شهر سلطانیه تاپایان سال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها