مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43046 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 16:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کاشت ۶۴ هزار پیاز لاله در شمال تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس فضای سبز شهرداری منطقه یک تهران با اشاره به طراوت بخشی و زیبایی فضاهای سبز شهری شمال تهران گفت:۶۴هزار پیاز لاله در میادین و بوستان های شمال تهران کاشته شد.

مازندشورا:حمید دانشور، ظهر یکشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به حضور گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از جاذبه های شمال تهران و زیباسازی مناظر شهری در استقبال از فصل بهار، پیاز های گل لاله در قطعات فضای سبز کاشته شد تا در هفته آخر اسفند و اوایل فروردین سال آتی به گل نشسته  و فضاهای سبز منطقه با زیبایی و طراوت بیشتر به استقبال بهار برود.  
وی افزود: پیازهای لاله از مرغوبترین نوع و دارای تنوع رنگی فراوان است و با طراحی خاص کاشته خواهند شد تا در آستانه سال نو، شهر حال و هوای شادتری به‌خود بگیرد.

رییس فضای سبزشهرداری منطقه یک تصریح کرد: این لاله ها در بوستان های نیاوران، جمشیدیه، قیطریه، میدان تجریش و لچکی های آن و سایر معابر و میادین اصلی و مهم نواحی ده گانه کاشته شده اند .

دانشور با اشاره به حجم عملیات کاشت قطعات فضای سبز، نقاط اصلی و فرعی و بوستان های منطقه  گفت: در هر ناحیه ۲ هزار و ۵۰۰ و در سه بوستان نیاوران ،جمشیدیه و قیطریه نیز ۷ هزار و ۵۰۰  پیاز لاله کاشته شده است .


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کاشته - منطقه - بوستان - قیطریه - جمشیدیه - نیاوران - قطعات - دانشور - استقبال - تهران -

نظر شما در مورد : کاشت ۶۴ هزار پیاز لاله در شمال تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها