مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43065 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 19:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نوشهر مهد گلهای ارکیده ایران

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار نوشهر با بیان اینکه جشنواره ارکیده برای سومین بار در شهر برگزار می شود گفت: نوشهر مهد ارکیده ایران معرفی می شود.

مازندشورا: مجید شعبان نژاد بعدازظهر یکشنبه با تقدیر از برگزارکنندگان جشنواره در دوره های مختلف اظهار داشت: برندسازی جشنواره در نوشهر از برنامه ها است زیرا همه شهرها با یک برندی شناخته می شود.

وی با بیان اینکه نوشهر شهر گردشگری است گفت: وجود بندر، جاذبه های طبیعی و توریستی سبب رونق گردشگری شده و وجود گل و گیاه و فضای سبز از نمادهای نوشهر به شمار می رود.

وی گردشگرپذیری نوشهر را از جمله اهداف جشنواره بیان کرد وگفت: گل ارکیده باید به عنوان برندی برای نوشهر معرفی شود.

شعبان نژاد، با تاکید بر اینکه همه باید برای برگزاری مطلوب جشنواره دست به دست هم دهیم گفت: انشالله استقبال خوبی از جشنواره صورت گیرد.

شهردار نوشهر همچنین به فراخوان برای طراحی المان نوشهر اشاره کرد و گفت: در المان شهر باید گل ارکیده جای گیرد و در تابلوهای ورودی نیز باید این شهر به عنوان شهر گل های ارکیده شناسایی شود.

گلزار دبیر جشنواره ملی ارکیده در نوشهر نیز گفت: شهرهای نوبنیاد نظیر نوشهر به دلیل جایگاهی که دارند مسیر رشد و تحول را طی می کنند اما در راه این تحول دچار معضلاتی خواهند شد.

وی افزایش نرخ جمعیت شهری را از جمله مشکلات برشمرد و گفت: پرکردن خلا فرهنگی و تامین نشاط از جمله نیازمندی ها است و از اینرو جشنواره ملی ارکیده پایه گذاری شده است.

وی با اشاره به تولید مل و گیاه در کشور مرهون تولید گل های ارکیده خواهد بود افزود: امسال تعداد بیشتری از تولیدکنندگان گل های ارکیده در جشنواره شرکت خواهند کرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر - جشنواره - ارکیده - اشاره - خواهند - المان - تولید - اینکه - شعبان - برندی - گردشگری - عنوان -

نظر شما در مورد : نوشهر مهد گلهای ارکیده ایران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*