تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 - ساعت : 19:12

کد مطلب: 43065 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نوشهر مهد گلهای ارکیده ایران

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار نوشهر با بیان اینکه جشنواره ارکیده برای سومین بار در شهر برگزار می شود گفت: نوشهر مهد ارکیده ایران معرفی می شود.

مازندشورا: مجید شعبان نژاد بعدازظهر یکشنبه با تقدیر از برگزارکنندگان جشنواره در دوره های مختلف اظهار داشت: برندسازی جشنواره در نوشهر از برنامه ها است زیرا همه شهرها با یک برندی شناخته می شود.

وی با بیان اینکه نوشهر شهر گردشگری است گفت: وجود بندر، جاذبه های طبیعی و توریستی سبب رونق گردشگری شده و وجود گل و گیاه و فضای سبز از نمادهای نوشهر به شمار می رود.

وی گردشگرپذیری نوشهر را از جمله اهداف جشنواره بیان کرد وگفت: گل ارکیده باید به عنوان برندی برای نوشهر معرفی شود.

شعبان نژاد، با تاکید بر اینکه همه باید برای برگزاری مطلوب جشنواره دست به دست هم دهیم گفت: انشالله استقبال خوبی از جشنواره صورت گیرد.

شهردار نوشهر همچنین به فراخوان برای طراحی المان نوشهر اشاره کرد و گفت: در المان شهر باید گل ارکیده جای گیرد و در تابلوهای ورودی نیز باید این شهر به عنوان شهر گل های ارکیده شناسایی شود.

گلزار دبیر جشنواره ملی ارکیده در نوشهر نیز گفت: شهرهای نوبنیاد نظیر نوشهر به دلیل جایگاهی که دارند مسیر رشد و تحول را طی می کنند اما در راه این تحول دچار معضلاتی خواهند شد.

وی افزایش نرخ جمعیت شهری را از جمله مشکلات برشمرد و گفت: پرکردن خلا فرهنگی و تامین نشاط از جمله نیازمندی ها است و از اینرو جشنواره ملی ارکیده پایه گذاری شده است.

وی با اشاره به تولید مل و گیاه در کشور مرهون تولید گل های ارکیده خواهد بود افزود: امسال تعداد بیشتری از تولیدکنندگان گل های ارکیده در جشنواره شرکت خواهند کرد.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نوشهر #جشنواره #ارکیده #اشاره #خواهند #المان #تولید #اینکه #شعبان #برندی #گردشگری #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نوشهر مهد گلهای ارکیده ایران

*

*