مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4307 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 تیر 1395 -ساعت : 10:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت شهروند خبر داد

توزیع 10 تن نایلکس زیست تخریب پذیر در روز بدون نایلکس پلاستیکی

مازندشورا: مدیرعامل فروشگاه های زنجیزه ای شهروند اعلام کرد شرکت شهروند به مناسبت 21 تیرماه روز بدون نایلکس اقدام به توزیع 10 تن نایلکس زیست تخریب پذیر کرده است.

مازندشورا:

بلدیه| سید اکبر علوی با اشاره به اقدامات فروشگاه های شهروند در روز بدون نایلکس، گفت: شرکت شهروند در حوزه زیست محیطی توانسته اقدامات شایانی داشته باشد.
وی با بیان این که احیاء محیط زیست و کمک به داشتن زمینی پاک جزء مهم ترین دغدغه های مجموعه شهروند است، خاطر نشان کرد: این شرکت در راستای فرهنگ سازی و ارتقاء سطح دانش شهروندان در زمینه مضرات استفاده از کیسه های نایلونی، اقدامات مهمی انجام داده است.
مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای شهروند با اعلام این که 21 تیرماه از سوی طرفداران محیط زیست روز بدون کیسه نایلکس نامگذاری شده است، گفت: شرکت شهروند مصادف با این روز اقداماتی چون توزیع 10 تن نایلکس زیست تخریب پذیر که قابلیت جذب در طبیعت را دارد انجام داده است.
علوی با اشاره به چاپ شعار" نه به کیسه های پلاستیکی در شهر تازه" بر روی فاکتورها و نیز کیسه ها، گفت: لازم به ذکر است که فروشگاه شهروند از سال 91 تاکنون اقدام به توزیع کیسه های زیست تخریب پذیر کرده است.
این مسئول با بیان این که این شرکت از طریق سیستم های صوتی و پیجرها شهروندان را در خصوص روزبدون نایلکس، آگاهی داده است، ادامه داد: همکاری با سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه برای اطلاع رسانی به شهروندان و نیز گفت و گو چهره به چهره با برخی از مردم برای آگاهی شهروندان در خصوص این روز و هم چنین توزیع کیسه های پارچه ای که توسط این موسسات تهیه و تولید شده از دیگر اقدامات شرکت شهروند در این زمینه بوده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهروند - نایلکس - شهروندان - توزیع - اقدامات - فروشگاه - تخریب - زمینه - موسسات - آگاهی - اشاره - پلاستیکی - مدیرعامل -

نظر شما در مورد : توزیع 10 تن نایلکس زیست تخریب پذیر در روز بدون نایلکس پلاستیکی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها