مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43075 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 21:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سازمان سیما و فضای سبز شهری دبیر ورودی‌های تبریز

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز گفت: با توجه به اینکه سازمان امروز در حال گذار و رسیدن به نهادی اجتماعی است، دیدگاه‌های ما نیز باید از جنس مسائل اجتماعی باشد.

مازندشورا:علی مدبر در جلسه مشترک با معاونت فنی و اجرایی این سازمان اظهار داشت: تلاش بری الگوسازی های برجسته و مورد استناد باید از جمله اهداف و برنامه‌ریزی‌های ما باشد.

مدبر با تاکید بر اینکه چگونگی جذب گردشگر باید یکی از رویکردهای ما باشد، افزود: آمادگی برای جذب هر چه بیشتر گردشگر و بحث‌های مربوط به ژئوتوریسم از اولویت‌های کاری ما در بستر پارکها و فضاهای گردشگری سطح شهر محسوب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از دیگر برنامه‌های ما برای شهروندان، می‌توان به ایجاد فرصت‌های مناسب برای حضور زنان برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز ادامه داد: متاسفانه زنان و مشارکت آنان در برنامه‌های اجتماعی همواره مغفول مانده و سبب بروز برخی مشکلات از جمله شیوع افسردگی و برخی بیماری‌ها در بین آنان شده است.

مدبر همچنین به طرح ادغام دفاتر فنی و عمرانی دو سازمان پارکها و فضای سبز و زیباسازی نیز اشاره داشته و افزود: به همین منظور در صدد احداث یک کارگاه توانمند عمرانی  خدماتی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از این پس در ‌سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود باید به تمامی مناطق برنامه ها مدون جهت اجرایی شدن در طول سال ارائه دهیم تا تمامی موارد مربوط به سیما، منظر و فضای سبز شهری با مطالعه و بررسی‌های کارشناسانه به مناطق ابلاغ شود.

‌ مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز همچنین با بیان اینکه به زودی این سازمان دبیر ورودی‌های شهر می‌شود، گفت: بر این اساس تمامی شهرداری‌های مناطق با این سازمان هماهنگ شده و کار می کنند، شغل‌های مزاحم مثل مکانیکی‌ها، تعمیرات، تابلوها، گلفروشی‌های خیابانی و... تمامی این موارد ساماندهی می‌شوند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تبریز - تمامی - برنامه‌های - مناطق - اجتماعی - اشاره - همچنین - موارد - مدیرعامل - پارکها - اظهار - اجرایی - اینکه - گردشگر - مربوط - افزود - ورودی‌های -

نظر شما در مورد : سازمان سیما و فضای سبز شهری دبیر ورودی‌های تبریز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*