مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43076 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 21:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تبیین چشم انداز پیشوا با نظارت شهروندان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار پیشوا با اشاره به راه اندازی کارگروه مشورتی مدیریت شهری با حضور نیروهای جوان و با انگیزه شهر گفت: چشم انداز پیشوا با نظارت شهروندان تبیین می شود.

مازندشورا:حکمت امیری، عصر یکشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: تبیین چشم انداز پیشوا با نظارت شهروندان در دستور کار مدیریت شهری پیشوا قرار گرفته است و کارگروه مشورتی مدیریت شهری با حضور نیروهای جوان و با انگیزه شهر راه اندازی خواهد شد.

امیری افزود: در راستای تحقق آرمان های شهروندان در داشتن شهری سالم و مترقی، نیاز به مشارکت فعالانه شهروندان در ارائه خط مش ها، حل مشکلات و مسایل پیرامون جامعه محلی خود می باشد.

وی بیان داشت: حضور نخبگان ، فعالان فرهنگی ، اجتماعی در کنار مدیریت شهری موجبات تغییر نگرش عمومی مردم نسبت به شهرداری، اصلاح فرآیندها و برنامه های بلند مدت شهری ، رضایتمندی بیش از پیش شهروندان را فراهم می سازد.

شهردار پیشوا گفت: آنچه را که تا کنون شاهد بوده ایم عمده مطالبات مردمی در حوزه خدمات شهری بوده که سعی کرده ایم با نظر شهروندان این تغییرات را ایجاد نمائیم و حال در نظر داریم  از پیشنهادات و نظرات اقشار مختلف مردمی در سایر موضوعات مربوط به حمل و نقل ، ترافیک و عمران و اجتماعی هم استفاده نمائیم.

منتخب شورای پنجم شهر پیشوا افزود : قصد داریم با اصلاح فرآیندها و رویه های خدمات شهری و عمرانی، شهرداری را با رویکرد اجتماعی مدیریت کرده تا بتوانیم سطح رضایتمندی شهروندان را بیش از پیش افزایش دهیم.

امیری در پایان اظهار داشت : با هماهنگی های به عمل آمده بزودی کارگروه مشورتی  مدیریت شهری با کمیته های تخصصی و با حضور مشارکت عمومی و نیروهای با تجربه و جوان شهر مقدس پیشوا جهت تبیین چشم انداز پیشوا و امور جاری شهرداری  تشکیل خواهد شد .


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیشوا - شهروندان - مدیریت - اجتماعی - انداز - امیری - تبیین - فرآیندها - اصلاح - خدمات - نمائیم - شهرداری - مردمی - رضایتمندی - افزود - اظهار - نظارت - کارگروه - نیروهای - مشارکت - عمومی -

نظر شما در مورد : تبیین چشم انداز پیشوا با نظارت شهروندان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها