مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4315 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 تیر 1395 -ساعت : 11:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 20 تاکید کرد:

تداوم درمان رایگان کودکان کار در جنوب تهران

مازندشورا: شهردار منطقه 20 گفت: به دنبال اجرای طرح درمان رایگان کودکان کار در جنوب تهران، روند بررسی سلامت کودکان کار روستای محمود آباد شهرری نیز انجام شد.

مازندشورا:

بلدیه| سید احمد صفوی با بیان این مطلب افزود: رسیدگی به اقشار کم برخوردار و به ویژه کودکان کار همواره از اولویت های مدیریت شهری بوده که در این راستا طرح درمان رایگان کودکان کار در این منطقه جنوبی همچنان تداوم دارد و بررسی سلامت دهان و دندان کودکان کار روستای محمود آباد که یکی از روستاهای محدوده حریم منطقه 20 است نیز به انجام رسید.صفوی ادامه داد: جلسات درمان رایگان این کودکان، هر هفته در مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 20 برگزار شد و این روند تا بهبود کامل تداوم خواهد داشت.
وی تصریح کرد: پیش از این نیز این اقدام سلامت محور و خداپسندانه در قالب طرح جهادی ویژه خانواده های نیازمند روستاهای حاجی آباد، زمان آباد، هفت دستگاه، امین آباد، اشرف آباد، غنی آباد، عباس آباد اجرا و جمعیتی بالغ بر 20 هزار نفر رایگان، ویزیت شدند.
صفوی ادامه داد: این طرح سلامت محور با پشتیبانی خیرین و افراد نیکوکار به اجرا درآمده است و زمینه مشارکت خیرینی که علاقه مند به همکاری با چنین طرح هایی هستند در مدیریت شهری وجود دارد.
شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه شاهد تحقق رویکرد فرهنگی شهرداری تهران هستیم، گفت: با مشارکت شورایاران، خیرین محلات شناسایی شده اند و با هدف رسیدگی به نیازمندان، خانه های جهاد در سراهای محله در حال شکل گیری است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - کودکان - رایگان - درمان - تداوم - سلامت - شهرداری - مشارکت - ادامه - خیرین - رسیدگی - تهران - شهردار - مدیریت - روستاهای -

نظر شما در مورد : تداوم درمان رایگان کودکان کار در جنوب تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها