مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43178 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 دی 1396 -ساعت : 04:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری مازندران:

۱۵۵ کیلومتر از راههای مازندران روکش آسفالت شد

مازندشورا: ساری - رئیس اداره نگهداری راه های اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از اجرای عملیات ۱۵۵ کیلومتر روکش آسفالت در سطح محورهای استان در سال جاری خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، جمشید علیزاده ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیتهای گسترده ای در زمینه ترمیم و لکه گیری روکش آسفالتهای محورهای ارتباطی مازندران توسط این اداره کل انجام شده است.

وی تصریح نمود: موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

علیزاده اظهار داشت: از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح تمامی محورهای اصلی استان از جمله محور هراز ، سوادکوه ، کندوان ، ساری _ قائمشهر ، بابل _ آمل ،  مرزن آباد _ کلاردشت ، چالوس _ تنکابن و ... به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: جاده ها از جمله اموال عمومی است که قانون گذار حفظ ، حراست نگهداری ، تعریض و هرگونه فعالیتهای مرتبط با آن را به این اداره کل محول نموده ، بدیهی است ایمن نمودن محورها برای سلامت عبور و مرور و توسعه آتی راهها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس اداره نگهداری راه های اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خاطرنشان کرد: هدف نگهداری راه ، تقلیل میزان خرابی راه و افزایش عمر آن ، کاهش هزینه های استهلاک وسایل نقلیه با تأمین سطوح عبور مناسب و مطلوب و همچنین ایجاد شرایط مناسب جهت رسیدن به موقع به مقصد با تأمین ایمنی است.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - نگهداری - مازندران - مناسب - شرایط - ایمنی - استان - راههای - اجرای - افزایش - محورها - تأمین - نمودن - راهداری - علیزاده - آسفالت - فعالیتهای - محورهای - اظهار -

نظر شما در مورد : ۱۵۵ کیلومتر از راههای مازندران روکش آسفالت شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها