مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43223 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 دی 1396 -ساعت : 12:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آیت‌الله محمدعلی صادقی‌گلوردی درگذشت

بامداد امروز

آیت‌الله محمدعلی صادقی‌گلوردی درگذشت

مازندشورا: آیت‌الله محمدعلی صادقی‌گلوردی از روحانیون مبارز خطه شمال، بامداد امروز بر اثر کهولت سن به دیار باقی شتافت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله حاج شیخ محمدعلی صادقی‌گلوردی فرزند مرحوم حاج شیخ اسدالله صادقی‌گلوردی از علمای بنام و مردمی خطه شمال، بامداد امروز در سن 87 سالگی دار فانی را وداع گفت.

این عالم بزرگوار تحصیلات حوزوی خود را در نجف اشرف گذراند، از شاگردان امام خمینی(ره) بود که به درجه اجتهاد رسید، وی از اوایل انقلاب در مسجد مهدیه بهشهر به‌عنوان امام جماعت همواره راهنما و همراه مردم بود.

آیت‌الله صادقی‌گلوردی از مبارزان علیه رژیم شاه و همواره در صف مقدم انقلاب و مبارزه با استکبار و طاغوت قرار داشت، ایشان پس از انقلاب اسلامی در دادگستری بهشهر به‌عنوان قاضی خدمت می‌کرد و عملکرد عادلانه و منصفانه او را به‌ویژه مردم بهشهر به‌خوبی در خاطر سپرده‌اند.

این عالم ربانی در روستای گلورد نکا به‌دنیا آمد و براساس وصیتش، مراسم خاکسپاری ایشان در همین روستا انجام می‌شود.

خانواده آیت‌الله صادقی‌گلوردی از عموم مردم برای حضور در مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحوم دعوت به‌عمل آوردند، مراسم تشییع نیز ساعت 9 صبح فردا 27 دی‌ماه از مقابل بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر آغاز و تا پارک ملت این شهر ادامه خواهد داشت، پس از آن جهت خاکسپاری به روستای گلورد بزرگ منتقل و در مزار این روستا که قدمتی 800 ساله دارد، آرام می‌گیرد.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صادقی‌گلوردی - آیت‌الله - بهشهر - مراسم - انقلاب - خاکسپاری - گلورد - تشییع - روستا - روستای - به‌عنوان - مرحوم - امروز - خمینی - بامداد - محمدعلی - همواره -

نظر شما در مورد : آیت‌الله محمدعلی صادقی‌گلوردی درگذشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها