مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43224 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 دی 1396 -ساعت : 12:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دستگیری 12 شکارچی غیرمجاز در آمل ،ساری و کیاسر/ یک واحد آلاینده صنعتی در کیاسر پلمپ شد

دستگیری 12 شکارچی غیرمجاز در آمل ،ساری و کیاسر/ یک واحد آلاینده صنعتی در کیاسر پلمپ شد

مازندشورا: ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت و کنترل مداوم در شهرهای آمل، ساری و کیاسر 12 شکارچی غیرمجاز را به همراه 12 قبضه سلاح شکاری دستگیر و بیش از 50 رشته دام هوایی را جمع آوری کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل محیط زیست استان مازندران، ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل در حین گشت و کنترل در منطقه دلارستاق لاریجان و نوایی محله دابودشت از هشت شکارچی غیرمجاز 8 قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط که سه قبضه آن قاچاق بوده و 45 رشته دام هوایی را جمع آوری و ۱۰ جایگاه استقرار شکارچیان را تخریب و 8 قطعه پرنده گرفتار در دام  هوایی را رهاسازی کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست ساری نیز در حین گشت و کنترل در منطقه دشت ناز سه شکارچی غیرمجاز را به همراه سه قبضه سلاح شکاری دستگیر و در ماموریت دیگری از متخلفین لاشه ده قطعه کبوتر کشف و ضبط کردند.

در کیاسر نیز مأمورین یگان پارک ملی در حین گشت‌زنی در منطقه شکار ممنوع کیاسر یک شکارچی را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

تمامی متخلفین با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

همچنین یک واحد آلاینده صنعتی در کیاسر به دلیل عدم رعایت موازین زیست محیطی پلمپ شد.

رئیس اداره پارک ملی کیاسر به همراه کارشناسان این اداره یک واحد صنعتی آلاینده را به دلیل عدم رعایت موازین زیست محیطی پلمپ کردند.

86041/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیاسر - شکارچی - همراه - منطقه - شکاری - آلاینده - صنعتی - غیرمجاز - موازین - محیطی - اداره - رعایت - متخلفین - هوایی - حفاظت - دستگیر - کنترل -

نظر شما در مورد : دستگیری 12 شکارچی غیرمجاز در آمل ،ساری و کیاسر/ یک واحد آلاینده صنعتی در کیاسر پلمپ شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها