مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43286 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 دی 1396 -ساعت : 11:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لغزنده بودن  ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر/ محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران آغاز می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

لغزنده بودن ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر/ محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران آغاز می‌شود

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر در حال حاضر به‌صورت لغزنده و در برخی مقاطع مه‌آلود است.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز از شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به بارش‌هایی که طی روزهای گذشته در مازندران داشتیم در حال حاضر ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر به‌صورت لغزنده و به‌صورت مقطعی مه‌آلود است.

وی ادامه داد: همچنین در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و تردد در تمامی راه‌ها جریان دارد.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: رعایت سرعت مطمئنه و همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مورد تأکید پلیس است که لازم است به این توصیه‌ها توجه شود.

این مسؤول به اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

قدمی با اعلام اینکه تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع تریلی به‌جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از محور سوادکوه ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیون همچنان از محور کندوان ممنوع اعلام شده است، تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن‌‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره تلفن‌های 2182920 و 2182934 به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی افراد درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران است.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - انواع - ممنوع - به‌صورت - محورهای - اعلام - پایان - تریلی - کندوان - همچنین - کامیون - اینکه - راه‌های - نقلیه - وسایل - فاسدشدنی - تمامی - کیاسر - ارتفاعات - لغزنده - محدودیت‌های - ترافیکی - حاملان - روزهای - موادسوختی -

نظر شما در مورد : لغزنده بودن ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر/ محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها