مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43349 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 -ساعت : 01:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 27 دی

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 27 دی

مازندشورا: بارش شکوفه‌های آسمانی، استشمام بوی قرمه‌سبزی در نیمه‌های شب، لغزنده بودن ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر و نظام بروکراسی کشور هنوز تصمیم به تغییر ندارد جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


بارش شکوفه‌های آسمانی
زمستان نیز همانند سایر فصول، زیبایی‌هایش را به رخ طبیعت می‌کشد و تنها قدرت خالقی بی‌همتا را نشان می‌دهد. زیبایی که گاه از بارش برف زمستانی، رنگ دیگری به طبیعت می‌دهد و زمین را با دانه‌های آسمانی، شکوفه باران می‌کند.


استشمام بوی قرمه‌سبزی در نیمه‌های شب/ کودکانی که قربانی حملات شیمیایی شدند
صدام که در عملیات والفجر10 شکست را تاب نیاورده بود دستور حمله شیمیایی به کردستان عراق را صادر کرد و این حمله موجب شد تا حدود 5 هزار نفر کشته و شهید و حدود 10هزار نفر زخمی و جانباز شوند که بین کشته‌شدگان کودکان بی‌گناه بسیاری وجود داشتند که قربانی حملات شیمیایی صدام شدند.


لغزنده بودن ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر/ محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران آغاز می‌شود
رئیس پلیس راه مازندران گفت: ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و کیاسر در حال حاضر به‌صورت لغزنده و در برخی مقاطع مه‌آلود است.


نظام بروکراسی کشور هنوز تصمیم به تغییر ندارد/سرعت حذف مجوزها بسیار کند است
معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه نظام بروکراسی کشور ما هنوز تصمیم به تغییر ندارد و به همین دلیل به نتایج درستی نمی‌رسیم، گفت: سرعت حذف مجوزها بسیار کند است ولی ایجاد آن بسیار با سرعت است که استعلام‌های یکسان از دستگاه‌های اجرایی گرفته می‌شود.


کنترل بیماری آنفلوآنزا در مازندران/ ضرورت توجه به توصیه‌های بهداشتی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: وضعیت استان در زمینه بیماری آنفلوآنزا کنترل شده است.


مرحوم رفسنجانی در مسائل مذهبی زهد بی‌ریا داشت
رئیس شورای اسلامی شهر تهران داشتن قدرت گذشت، همدلی با مردم، مورد اعتماد واقع شدن، انعطاف‌پذیری در بعد خدمات را از دیگر شاخصه‌های وجودی مرحوم رفسنجانی برشمرد و گفت: وی در مسائل مذهبی زهد بی‌ریا همراه با خدمات اجتماعی داشت.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - شیمیایی - محورهای - خبرگزاری - بسیار - بیماری - معاون - آنفلوآنزا - اقتصادی - کنترل - مرحوم - بی‌ریا - خدمات - مذهبی - مسائل - مجوزها - رفسنجانی - بهداشتی - تصمیم - قربانی - حملات - می‌دهد - طبیعت - اخبار - آسمانی - لغزنده - ارتفاعات - پربازدیدترین - تغییر - بروکراسی - کیاسر - کندوان - ندارد -

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 27 دی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها