مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4348 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 تیر 1395 -ساعت : 16:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در اولین جلسه کمیته اقتصادی نظام مهندسی ساختمان گلستان مطرح شد:

برنامه ریزی برای افزایش کیفیت معیشت مهندسان گلستان

مازندشورا: اولین جلسه کمیته اقتصادی سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش «صما» به نقل از روابط عمومی سازمان، در این نشستکه با حضور اعضای مصوب هیات مدیره انجام گردید، سید مجتبی موسوی رییس سازمان باتشریح اهداف تشکیل این کمیته گفت: رکود صنعت ساختمان و برخی برنامه های نامناسبآسیب هایی به جامعه مهندسی وارد کرده است که باید بسیار جدی برای رهایی ازآن اندیشید.

وی افزود: این کمیته وظیفه دارد با برنامه ریزی کوتاه و بلند مدت وارائه پیشنهادات منطقی در ایجاد راه های درآمدزایی جدید، کاهش هزینه ها و موضوعمهم معیشت مهندسان کمک نماید.

موسوی با اشاره به بودجه سال ۹۵ گفت: در سال جاریبرای امور اقتصادی تاکید داریم و اعتقاد ما این است با مشارکت مهندسان گام هایمثبتی برداریم. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان اظهار داشت هدف ما این استدر سال های آینده درآمدزایی های جدید صورت گیرد و این کمیته می تواند در تحقق آنکمک شایانی نماید.

در ادامه جلسه نایب رییس اول سازمان نیز با تاکید برتغییر نگرش اقتصادی در مهندسین گفت: آموزش مهندسان در زمینه های اقتصادی بایدانجام شود. محمدرضا آلوستانی در ادامه بیان داشت بهتر است در یک برنامه زمانبندیمشخص بعد از تنظیم نظامنامه کمیته وارد روال اجرایی شود.

وی با اشاره به سابقهاقتصادی سازمان گفت: تا کنون رسم بود برای اموری مانند جشن های مهندسی و انتشاراقلام مورد نیاز کارگروهی تشکیل و در جذب اسپانسر کار می کرد و بعد از اتمام آنبرنامه ها، فعالیت ها پایان پیدا می کرد. آلوستانی افزود: در بودجه ۹۵ ازطریق فعالیت های که در این کمیته تعریف می شود، باید ۲۰۰ میلیون تومان درآمدزاییشود.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمیته - مهندسان - مهندسی - اقتصادی - برنامه - گلستان - ساختمان - تاکید - ادامه - بودجه - فعالیت - اشاره - آلوستانی - تشکیل - معیشت - موسوی - افزود - درآمدزایی - نماید -

نظر شما در مورد : برنامه ریزی برای افزایش کیفیت معیشت مهندسان گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها