مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4351 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 06:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قیمت قطعی آپارتمان در مرکز تهران

مازندشورا: با وجود بافت متراکم اداری و تجاری در مرکز شهر تهران، شمار متقاضیان سکونت در این مناطق کم نیستند.

مازندشورا:

  هرچند قرارگیری منطقه 6 در مرکز پایتخت این منطقه را به انتخاب اول بسیاری از شهروندان برای کسب و کار تبدیل کرده است، اما از آنجا که شمار زیادی از ساختمان‌های اداری در این محدوده و مناطق اطراف آن واقع شده‌اند، ترجیح بسیاری از کارمندان بخش دولتی و خصوصی سکونت در نزدیکی محل کار و در نتیجه دغدغه ترافیکی کمتر و کاهش چشمگیر هزینه‌های جا‌به‌جایی است. به گزارش دنیای اقتصاد ،اما سکونت در محدوده طرح ترافیک الزامات خاص خود را برای تردد خودرو تحمیل می‌کند و همین موضوع عامل دافعه این منطقه در بازار مسکن است.

در طول 20 روز سپری شده از تیرماه، 278 قرارداد فروش آپارتمان در منطقه 6 منعقد و ثبت شده است که این تعداد معادل 4 درصد از کل قراردادهای فروش ثبت شده در این مدت در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است. در عین حال ممکن است شماری از آپارتمان‌های فروخته شده در این بازه زمانی هنوز توسط مشاوران املاک در سامانه ثبت نشده باشد.

قیمت هر مترمربع آپارتمان 68 مترمربعی نوساز در منطقه آرژانتین، محدوده پارک ساعی با پارکینگ و بدون برخورداری از انباری هشت میلیون و 165 هزار تومان بوده است. قیمت قطعی هر متر مربع از آپارتمان میان سالی به وسعت 93 مترمربع واقع در خیابان کارگر شمالی با سن 11 سال و امکانات پارکینگ و انباری نیز 5 میلیون و 725 هزار تومان عنوان شده است.


منبع : اقتصاد آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - آپارتمان - محدوده - پارکینگ - تومان - انباری - میلیون - مترمربع - سامانه - بسیاری - سکونت - بازار - املاک -

نظر شما در مورد : قیمت قطعی آپارتمان در مرکز تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها