مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43523 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 بهمن 1396 -ساعت : 07:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارائه خدمات آموزش خانواده به بیش از 1000 مددجو در چالوس

رئیس کمیته امداد چالوس خبر داد

ارائه خدمات آموزش خانواده به بیش از 1000 مددجو در چالوس

مازندشورا: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چالوس از ارائه خدمات آموزش خانواده به بیش از هزار مددجو در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، محمد قمی شنبه‌شب در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت آموزش در ارتقاء سطح زندگی مددجویان گفت: خدمات آموزش خانواده برای توانمندسازی فکری، فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در طول سال به آنها ارائه می‌شود.

وی اظهار کرد: کمیته امداد برای توانمندسازی فکری، فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی مددجویان تحت حمایت، در طول سال آموزش‌های مختلفی را با عنوان «آموزش خانواده» به آنها ارائه می‌دهد.

رئیس کمیته امداد چالوس افزود: هزار و 95 نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان از خدمات آموزش خانواده طی 9 ماهه سال جاری بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در تلاش است با ارائه خدمات آموزش خانواده، آگاهی لازم در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی را به مددجویان منتقل کند، تصریح کرد: ارائه خدمات آموزش خانواده برای هشت گروه از مخاطبان تحت حمایت این نهاد برگزار شد.

قمی ادامه داد: بانوان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دختران و پسران در آستانه ازدواج، همسران جوان، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب، کودکان، مشمولان طرح‌های اشتغال و خودکفایی ازجمله گروه‌های هدف این طرح هستند.

وی با اشاره به اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی و آموزشی، افزود: 121 نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان در قالب اردوهای زیارتی و تعداد 204 نفر در قالب اردوهای آموزشی و تربیتی بزرگسالان اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد چالوس با بیان اینکه ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان از محوری‌ترین بخش حمایتی کمیته امداد است، گفت: در چالوس 2 هزار 590 خانوار تحت حمایت قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

86019/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مددجویان - امداد - کمیته - خدمات - آموزش - ارائه - حمایت - خانواده - چالوس - اجتماعی - فرهنگی - اشاره - شهرستان - اردوهای - اعزام - پسران - دختران - آموزشی - زیارتی - ایجاد - توانمندسازی - افزود - بهره‌مند - اینکه - خانوار -

نظر شما در مورد : ارائه خدمات آموزش خانواده به بیش از 1000 مددجو در چالوس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*