مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43526 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 بهمن 1396 -ساعت : 07:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
غلامعلی‌تبار بازوبند كاپيتانی نساجی را به عباس‌زاده تقديم كرد

در آستانه دیدار با آلومینیوم اراک

غلامعلی‌تبار بازوبند كاپيتانی نساجی را به عباس‌زاده تقديم كرد

مازندشورا: کاپیتان نیم فصل نخست نساجی به‌صورت داوطلبانه بازوبند کاپیتانی را به محمد عباس‌زاده بازیکن جدید این تیم داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، در آستانه دیدار دو تیم فوتبال نساجی مازندران و آلومینیوم اراک، کاپیتان نیم فصل نخست نساجی، داوطلبانه بازوبند را به محمد عباس‌زاده داد.

مرتضی غلامعلی‌تبار با بیان اینکه کاپیتانی مسئله خاصی در نساجی نیست و خودم با کمال میل بازوبند را به عباس‌زاده دادم، اظهار کرد: محمد رفیق و دوست صمیمی من است.

وی افزود: با خود محمد هم صحبت کردم و همین حرف‌ها را زدم و خیلی خوشحالم که عباس‌زاده و چند بازیکن مؤثر جدید به تیم اضافه شدند و امیدوارم با کمک این نفرات و سایر بچه‌ها امسال طلسم را شکسته و به لیگ برتر صعود کنیم.

کاپیتان نیم فصل نخست نساجی  به بازی فردای این تیم در مقابل اراکی‌ها اشاره کرد و گفت: امیدوارم با اختلاف دو گل برنده شویم تا هواداران  نساجی با دلی شاد به خانه‌های خود برگردند.

*هدف تمامی اعضای تیم صعود نساجی به لیگ برتر است

آقای گل فصل گذشته لیگ دسته یک بعد از گرفتن بازوبند کاپیتانی، با غلامعلی‌تبار عکس یادگاری گرفت و با بیان اینکه رفاقت در تیم نساجی حرف نخست و آخر را می‌زند، اظهار کرد: مرتضی خودش پیشنهاد کرد من بازوبند کاپیتانی را ببندم و او مثل برادرم است.

محمد عباس‌زاده افزود: چند روز است که با تیم تمرین می‌کنم و به جرأت می‌گویم که نظم تیم ما بسیار بالا و در حد تیم‌های لیگ برتری است که این مرهون زحمات آقایان داود مهابادی (سرمربی) و فرزاد مجیدی (سرپرست تیم) است.

وی تصریح کرد: غلامعلی‌تبار یک بازیکن متعصب و هم‌بازی با اخلاق برای همه ما که همیشه و در همه حال بزرگ‌تر تیم است.

کاپیتان جدید تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه حرف مرتضی حرف من است و البته همگی فراتر از این حرف‌ها و بازوبندها فقط یک هدف را دنبال می‌کنیم، اظهار کرد: هدف همه ما صعود نساجی مازندران به لیگ برتر و شاد کردن دل مردم است.

عباس‌زاده به بازی در مقابل آلومینیوم اراک اشاره کرد و گفت: برای دیدن هواداران عاشق و وفادار نساجی ثانیه شماری می‌کنم و امیدوارم فردا مثل همیشه ما را در ورزشگاه وطنی تنها نگذاشته و حمایت کنند.

86045/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - عباس‌زاده - بازوبند - غلامعلی‌تبار - مرتضی - کاپیتانی - اظهار - کاپیتان - امیدوارم - اینکه - مازندران - آلومینیوم - همیشه - اشاره - هواداران - مقابل - می‌کنم - بازیکن - آستانه - فوتبال - افزود - حرف‌ها - دیدار -

نظر شما در مورد : غلامعلی‌تبار بازوبند كاپيتانی نساجی را به عباس‌زاده تقديم كرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها