مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43606 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 بهمن 1396 -ساعت : 23:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد‌علی شیرسوار:

تعدیل نیرو در شهرداری قائمشهر تعدیل نیرو در شهرداری کار غیر کارشناسی بود

مازندشورا: محمد‌علی شیرسوارگفت:تعدیل نیرو در شهرداری کار غیر کارشناسی بود

مازندشورا: محمد‌علی شیرسوارگفت:تعدیل نیرو در شهرداری کار غیر کارشناسی بود

به گزارش  خبرگزاری ایلنا از قائمشهر ، سی‌و‌مین جلسه علنی شورای پنجم در قائم‌شهر بعد از ظهر امروز بدون حضور رئیس و خزانه‌دار مالی آن برگزار شد.محمد‌علی شیرسوار ،عضو شورای شهر قائمشهر در نطق پیش از دستور خود با اشاره به اینکه دلیل انتخاب شهردار بومی آگاهی از وضعیت موجود و ارتباط با مردم و جامعه بود گفت: تعدیل نیروها ، تنها پس از ۱۷ روز از آغاز کار شهردار جدید تصمیمی غیر کارشناسی و ایجاد کننده فضای گلایه در بین کارگران ، کارمندان دانست.

شیرسوار در ادامه  با بیان نارضایتی از اجرای پروژه آسفالت خیابان مهمانسرا گفت:پروژه آسفالت خیابان مهمانسرا به عنوان اولین عملکرد فنی شهرداری در دوره جدید  ناامید کننده است و انتظار می رود که زودتر به حد مطلوب خود برسد.

وی در پایان نطق پیش از دستور خود در سه پرسش خواستار پاسخ شهردار در مورد علت تعدیل نیروها ، برنامه شهرداری در خصوص بیمه تکمیلی تامین اجتماعی ، حقوق و مزایای کارکنان و کارمندان ، برنامه عملی در خصوص مدیریت مالی کارخانه نساجی و انجام پروژه آسفالت در خیابان مهمانسرا شد.

لازم به ذکر است پس از پایان سخنان شهردار  قائمشهر برخی از اعضا در موافقت و یا مخالفت پاسخ ایشان سخنانی را بیان نمودند که در نهایت محمدعلی شیرسوار از پاسخ شهردار قانع نشد و خواستار اجرایی شدن ماده ۷۸ و استیضاح شهردار شد .

 

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - تعدیل - شهرداری - شیرسوار - قائمشهر - محمد‌علی - پروژه - کارشناسی - مهمانسرا - خیابان - آسفالت - برنامه - خواستار - پایان - نیروها - شورای - دستور - کننده - کارمندان -

نظر شما در مورد : تعدیل نیرو در شهرداری قائمشهر تعدیل نیرو در شهرداری کار غیر کارشناسی بود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها