مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4362 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 09:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرهنگی و امور جوانان استان فارس خبر داد

راه‌اندازی دومین «خانه جوان» در شیراز

مازندشورا: معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: قرار است دومین خانه جوان با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی در ماه جاری در شیراز راه اندازی شود.

مازندشورا:

بلدیه|عبدالعلی رضایی، اظهار کرد: برای نخستین بار یک شبکه سازمان‌های مردم نهاد حوزه آسیب‌های اجتماعی اعم از سازمان‌های مردم‌نهاد متعلق به وزارت ورزش و جوانان، سازمان بهزیستی و وزارت کشورتشکیل داده‌ایم. با توجه به آنکه متاسفانه آمار اعتیاد و طلاق در استان فارس بالاست، با محوریت اداره کل ورزش و جوانان استان فارس  در ساختمان خانه جوان شیراز شبکه سازی کردیم.وی افزود: تفاهمنامه‌ای با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس منعقد و دو طرح محله محور به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در دو منطقه پرخطر جنوب شیراز اجرا کردیم. موفقیت این طرح به قدری بود که استاندار فارس یک خانه خریداری و به ما اهدا کرد تا اقدامات خود در این زمینه را با جدیت بیشتری پیگیری کنیم. قرار است این ساختمان به عنوان دومین خانه جوان شیراز فعالیت کند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس افزود: در استان فارس دو خانه جوان دیگر راه‌اندازی شده و مقدمات ساخت یک خانه جوان در استهبان در دست تهیه است. قصد داریم تا پایان سال جاری تعداد خانه‌های جوان را به 10خانه برسانیم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه چهار نمایشگاه و جشنواره درباره اوقات فراغت در شیراز در حال برگزاری است، اظهار کرد: یکی از این چهار نمایشگاه و جشنواره کار خود را آغاز کرده و سایر نمایشگاه‌ها در آستانه برگزاری است. چهار نمایشگاه و جشنواره  درباره توانمندی‌های سمن‌های جوانان در حوزه کارآفرینی و اشتغال در شیراز داریم.
رضایی در پایان با اشاره به برگزاری همایشی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: این همایش مردادماه با عنوان جوان و ازدواج برگزار می‌شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شیراز - استان - جوانان - جشنواره - نمایشگاه - برگزاری - افزود - کردیم - عنوان - داریم - پایان - ساختمان - اجتماعی - دومین - راه‌اندازی - فرهنگی - رضایی - سازمان‌های - وزارت - معاون - آسیب‌های - اداره -

نظر شما در مورد : راه‌اندازی دومین «خانه جوان» در شیراز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها