مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4380 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 12:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر:

راه آهن، امان مردم جنوب شهر تهران را بریده است

مازندشورا: رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: ساکنین مناطق ۱۷ و ۱۸ سالهاست با مشکلات راه‌آهن دست و پنجه نرم می‌کنند و ما وظیفه داریم به این مشکلات خاتمه دهیم

مازندشورا:

بلدیه|علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در دویست وهفتاد و پنجمین جلسه رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران پس از سخنان مدیر عامل راه‌آهن در خصوص مسائل مربوط به عبور خطوط راه‌آهن در مناطق ۱۷ و ۱۸ شهرداری تهران اظهار داشت: اول باید به این نکته اشاره کنیم که راه‌ آهن، کارمندان و کارگران زحمت کشی دارد. این زمین‌ها مطلق به راه‌آهن است و راه آهن هم به دولت تعلق دارد که آن هم مال مردم است ولی این شرایط باید تغییر کند و برای رفع مشکلات مردم این مناطق باید اقدامات عملی انجام شود.وی ادامه داد: امیدوارم این جلسات خروجی داشته باشد و اینطور نباشد که بعد از ارائه گزارش، مدتی به این موضوع پرداخته شده و به سرعت مشکلات مردم با راه آهن به دست فراموشی سپرده شود.
دبیر به مشکلات مردم در منطقه ۱۷ و ۱۸ اشاره کرد و گفت: گرد و خاک و مشکلات آلودگی‌های صوتی امان مردم را در این مناطق بریده است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه در پایان گفت:  شهرداری و راه‌آهن با یکدیگر بنشینند و به راه حلی عملی برسند.
وی تاکید کرد: ضروری است خروجی این جلسات ظرف یک مدت معین در صحن شورا ارائه شده و در نهایت برای رفع مشکلات مردم  اقدام عملی انجام شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مشکلات - تهران - راه‌آهن - شورای - برنامه - کمیسیون - مناطق - بودجه - جلسات - ارائه - خروجی - اشاره - بریده - شهرداری - اسلامی -

نظر شما در مورد : راه آهن، امان مردم جنوب شهر تهران را بریده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها