اتمام حجت امام جمعه با مدیران کم کار و بی تفاوت

تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 بهمن 1396 - ساعت : 12:28

کد مطلب: 43821 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اتمام حجت امام جمعه با مدیران کم کار و بی تفاوت

مازندشورا: مدیر توریستی که اسیر روزمرگی شده و بی تفاوت و سهل انگار است ، نمیتواند خدمتگزار خوبی برای مردم شریف و زحمت کش بابلسر باشد و بدرد این شهرستان نمیخورد.

مازندشورا: حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور در نشست ستاد امربه معروف و نهی از منکر با اشاره به توطئه ها و دسیسه های دشمنان نظام و هدف گذاری  آنها  از طریق فضای مجازی بر مبانی دینی و اخلاقی جامعه  گفت: امروز دشمن با استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال نفوذ به درون و نابودی بنیان خانواده هاست.

وی بر لزوم برگزاری بیشتر دوره های آموزش مهارت های زندگی تاکید کرد و افزود:

باید توجه داشت که آموزش مهارتهای زندگی مطابق با آموزه های دینی، قرآنی و اسلام ناب باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور با اشاره به بی تفاوتی برخی مدیران به وظایف محوله شان ، تصریح کرد:

برخی مدیران در شهر حضورکمرنگ دارند ویا  از اطراف خود بی‌خبر هستند، مگر میشود در زیر مجموعه مدیری، ارتباط دختروپسر تحت عنوان "حال خوب وانسان مسلمان" آموزش داده شود و  مدیراسلامی که میراث دارنظامی برآمده ازخون شهدا ست نسبت به آن بی اطلاع و بی تفاوت باشد.

 خطیب جمعه بابلسر با اشاره به برخی رفتارهای هنجارشکنانه در فروشگاه‌های حاشیه این شهر تصریح کرد: متاسفانه غیرت دینی در برخی مدیران در حال فروکش کردن است.

 وی خاطر نشان کرد:اکثر مردم هنجارهای اخلاقی و حقوق شهروندی را رعایت می‌کنند ولی متاسفانه مشاهده شده در برخی فروشگاههای حاشیه شهر برخی افراد رفتارهایی خارج از چارچوب و عرف دینی و اجتماعی دارند و مبادرت به کشف حجاب می‌کنند که باید این موضوع بررسی و برخورد قانونی شود.

 حجت الاسلام والمسلمین قلی پور با اشاره به کم توجهی برخی مدیران نسبت به حضور در نشست های ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان یادآور شد: شاهد هستیم برخی مدیران در جلسات سمبلیک حضور مستمر دارند و وقتشان را بیشتر در این جلسات هدر میدهند، ولی برای جلساتی که کاربردی و راهبردی است، وقت نمیگذارند و با عذر تراشی بی تفاوت و کم حضور هستند.

 امام جمعه بابلسر بر لزوم_تلاش همگانی و عزم عمومی برای رفع موانع و حل مشکلات تاکید و اظهار کرد: برخی از مسئولان در فعالیت خود کوتاهی دارند که این کوتاهی ها باید از بین برود.

 وی با ابراز گلایه از برخی مدیرانی که نسبت به مسائل شهرستان بی تفاوت هستند، تاکید کرد:

این شهرستان جای مسئولان_کم_کار و مدیرانی که توان  و حوصله خدمت به مردم را ندارند و نسبت به خدمت رسانی به مردم سهل انگار و بی‌تفاوت هستند، نیست.

 حجت الاسلام والمسلمین قلی پور یاد آور شد: شهرستان بابلسر مردمانی زحمت کش وشریفی دارد و مدیران لایقی می خواهند، مدیرانی که همواره خدمتگزاری به مردم را جزء اولویت اهداف و برنامه‌های کاری خود بدانند و مدیرتوریستی که اسیرروزمرگی شده نمیتواند خدمتگزار خوبی برای مردم باشد و بدرد این شهرستان نمیخورد.

 حجت الاسلام والمسلمین قلی پور با تاکید بر لزوم خدمت صادقانه و برخورد با مدیران سهل انگار اظهار کرد: رهبر انقلاب در جلسات مختلف به مسئولان در تمامی رده ها برای خدمت به مردم تذکر می دهند، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بدانند این مسئولیت ها ماندگار نیست و باید از این فرصت کوتاه در راه خدمتگزاری به مردم استفاده کنند .

 خطیب جمعه بابلسر مسئولیت در نظام اسلامی برای هرفرد را  فرصت و امانت الهی  دانست و گفت: بدون تردید خدمت به مردم یک ارزش اسلامی و اخلاقی است و آیات و روایات فراوانی در این باره وارد شده و سیره عملی رسول اکرم(ص) و امامان معصوم(ع) نیز به خوبی گویای آن است و شاید عملی ارزشمندتر از خدمت به خلق درگفتار وسیره آن بزرگواران نیابیم.

 وی خاطر نشان کرد: اگر امروز قدر این فرصت خدمت رسانی و خدمت گزاری به مردم را ندانیم و شکر گزار نباشیم روزی حسرت خواهیم خورد.

 حجت الاسلام والمسلمین قلی پور با بیان اینکه مدیران باید در عمل تواضع، اخلاق و خدمتگزاری خود را نشان دهند؛ بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و تقویت روحیه نوع دوستی در ادارات  تاکید کرد و گفت: در نظام جمهوری اسلامی مدیر اسلامی باید آداب دینی را رعایت کند و اگر نمی توانند کاری برای مردم انجام دهند با محبت و خوشرویی و روی گشاده موضوع مطروحه را بررسی و آن  را برطرف  کند.


برچسب ها : #اتمام حجت امام جمعه با مدیران کم کار و بی تفاوت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اتمام حجت امام جمعه با مدیران کم کار و بی تفاوت

*

*


X https://sport45.site/