مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43822 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 بهمن 1396 -ساعت : 12:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
می‌توانیم کشور را از واردات برنج بی نیاز کنیم

می‌توانیم کشور را از واردات برنج بی نیاز کنیم

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: با افزایش تولید برنج در شمال کشور استان و کشور را از واردات بی نیاز کنیم.

مازندشورا: محمد اسلامی امروز در حاشیه نشست روابط عمومی‌های مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با فعال شدن سامانه دادور کارها به سهولت انجام می‌گیرد و همه دستگاه‌های اجرایی را می‌توان به صورت سیستمی به سامانه مجهز کرد و در حوزه شروع فعالیت کسب و کار دلیل آن را در استان مازندران شناسایی کردیم.

وی با اشاره به اینکه دغدعه اصلی امروز استان مازندران بحث اشتغال بوده و باید با کسب و کار مولد آن را برطرف کنیم، افزود: در دهه فجر تمام دستاوردهای ادارات برای مردم عرضه شود تا مردم آگاه شوند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه تولید محتوا برای فضای مجازی از سوی ادارات ضعیف است، تصریح کرد: 665 کانال تلگرامی را در استان را شناسایی کردیم که بازخورد مطلوبی برای اطلاع رسانی دارند که ضروری است روابط عمومی‌های ادارات ارتباط نزدیکتری با رسانه‌ها داشته باشند.

اسلامی با بیان اینکه انتشار اخبار بخشی از وظایف روابط عمومی‌ها است، افزود: متاسفانه بسیاری از مدیران استان نیز در ارائه اخبار به روابط عمومی‌های خود و رسانه‌ها سرپیچی می‌کنند.

وی با اعلام اینکه عمده معضل استان در سه بخش کشاورزی،گردشگری و پسماند خلاصه می‌شود، گفت: نقشه راهی برای توسعه در استان داشته باشیم تا بتوانیم در راستای این هدف گام‌های توسعه ای برداریم.

استاندار مازندران با بیان اینکه همه نهادهای کشاورزی را باید در استان تولید کنیم و کشور را به واردات بی نیاز کینم، افزود: در تولید برنج می‌توانیم استان و کشور را از  واردات برنج بی نیاز کنیم.

وی یکی از مشکلات استان را تعطیلی صنایع تبدیلی و کنسانتره غرب استان دانست و گفت: تعامل با صدا و سیما بسیار مهم است و روابط عمومی‌ها با صدا و سیما کار یکپارچه انجام دهند.

استاندار مازندران تصریح کرد: برخی مدیران استان با رسانه‌ها قهر هستند و  مقصر اصلی آن  مسئولان روابط عمومی هستند بنابراین مدیران باید با رسانه‌ها ارتباط خوبی برقرار کنند.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : می‌توانیم کشور را از -

نظر شما در مورد : می‌توانیم کشور را از واردات برنج بی نیاز کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها