مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43824 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 بهمن 1396 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظام رسانه ای نیازمند مهندسی جدید است

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران:

نظام رسانه ای نیازمند مهندسی جدید است

مازندشورا: مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با اشاره به اینکه دوران پاسخگویی روابط عمومی سنتی به پایان رسیده است، گفت : نظام رسانه ای وروابط عمومی ها نیازمند مهندسی جدید است.

مازندشورا: احمد مظفری پیش از ظهر چهارشنبه احمد مظفری در شورای هماهنگی روابط عمومی مازندران با اشاره به اینکه در سال ۹۷ یک حرکت جدی در بحث آموزش و ساختار روابط عمومی ها صورت خواهد گرفت ، افزود: مدیر روابط عمومی باید از حق مردم دفاع کند و رابط بین مردم و مسئولین باشد.

وی بیان کرد: زمینه ارتباط موثر بین مردم و مسئولین توسط روابط عمومی ها ایجاد تا مدیر مربوطه در جریان مشکلات مردم قرارگیرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با تاکید براینکه گفتمان انقلاب اسلامی را در کشور گسترش دهیم ، خاطر نشان کرد: در ایام دهه فجر دستاورد، خدمات و عملکرد دستگاهها بصورت شایسته اطلاع رسانی شود.

وی سیاستها و خط مشی برنامه های دهه فجر را زمینه سازی برای رشد و تعالی و بست پیام وفرهنگ انقلاب اسلامی ، تدوین‌و ترویج آرمانها و ارزش های انقلاب اسلامی ، آگاهی بخشی و معرفت افزایی در خصوص معارف انقلاب و توجه به افزایش آگاهی و اقناع نسل جوان بیان کرد.

وی استفاده از ظرفیتهای حضور زنان و نسل جوان در حوزهای مختلف را در تقویت امید درجامعه مهم بیان کردو گفت: در ایام دهه فجر اندیشه های امام راحل و مقا م معظم رهبری بیشتر ارائه شود.

مظفری با بیان اینکه با توجه به تحولات بین الملل آن روابط عمومی هدفمند و خلاق خواهد بود که پاسخگویی در اولویت کاری باشد ، اظهار کرد: برای ایجاد مودت در جامعه پاسخگویی به مردم باید جزو وظیفه ذاتی روابط عمومی ها باشد.

وی با بیان این نکته که امروز ارتباط دوجانبه موثر خواهد بود، افزود: بدلیل وجود شبکه های متعدد اجتماعی و توسعه فناوری اطلاعات ، سیستم روابط عمومی باید به روز و آنلاین باشد.

مظفری تصریح کرد: امروز نیازمندبه مدیر و روابط عمومی استراتژیک در سطح نهادها و دستگاههای اجرایی هستیم و به همین دلیل روابط عمومی ها را کارکرد مدیریتی می دانیم.

وی شناخت کامل سازمان ، شناخت محیط ، شرایط و گرایش مخاطبان‌، شناخت نحوه انطباق اداره با محیط و تلاش برای بهبود انطباق موجود و آینده را از وظایف مهم روابط عمومی ها بیان کرد.

مظفری با اشاره به نسل جوان دوران طاغوت ومشکلات آن دوره  را ندیده است ، افزود: در ایام دهه فجر باید دستاوردها و پیشرفت انقلاب اسلامی به نسل جوان گوشزد شود.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه عده ای در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی تلاش در کار آمدی نظام دارند واین وظیفه مهم روابط عمومی هاست که در ایام دهه فجر رویکرد مناسبی در معرفی دستاوردهای انقلاب در دستگاه مربوطه خود باشند.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نظام رسانه ای نیازمن -

نظر شما در مورد : نظام رسانه ای نیازمند مهندسی جدید است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*