مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43825 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 بهمن 1396 -ساعت : 12:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نقش روابط عمومی‌ها در جلوگیری از رخنه فساد

استاندار مازندران مطرح کرد؛

نقش روابط عمومی‌ها در جلوگیری از رخنه فساد

مازندشورا: استاندار مازندران با تاکید بر اینکه باید روابط عمومی‌ها حرف‌های مردم را در ۱۱۱ بشنوند، گفت: فساد جایی رخنه می‌کند که آن چشم بینا و گوش شنوا عمدا یا سهوا نبیند و نشنود و صدای مردم از جای دیگری شنیده شود.

مازندشورا: از مازندران محمد اسلامی استاندار مازندران امروز چهارم بهمن ماه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان مازندران که در استاندار ی مازندران برگزار شد، گفت:چشم بینال و گوش شنوا برای درون و بیرون سازمان است.
وی با تاکید بر اینکه باید روابط عمومی‌ها حرف‌های مردم را در ۱۱۱ بشنوند، افزود: فساد جایی رخنه می‌کند که آن چشم بینا و گوش شنوا عمدا یا سهوا نبیند و نشنود و صدای مردم از جای دیگری شنیده شود.
استاندار مازندران با بیان اینکه سامانه ۱۱۱ برای فرایند راحت‌تر ارتباط‌گیری و ارتباط با مردم راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: روابط عمومی‌ها کلیپ سخنان مردم را از سامانه دریافت و برای حل مشکل با مردم تماس بگیرند و مسائل انها را با سازمان خود در میان بگذارند.
وی افزود: روابط عمومی‌ها مدیران کلی که درد مردم را ندارند و نمی‌خواهند به مراجعات و خواسته‌های آنان پاسخ دهند به استانداری معرفی کنند.
اسلامی با اشاره به ضرورت تشکیل یک شورای روابط عمومی در استانداری مازندران، اظهار کرد: روابط عمومی‌های بخش‌های مختلف دستگاه‌های استان جزو روابط عمومی استانداری هستند که باید برای رسانه‌ای کردن خدمات نظام تلاش کنند.
وی افزود: هیچ مانعی در توسعه استان مازندران در سطح ملی برای وجود ندارد و همه موانع خودساخته استان است.
استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت‌های مازندران در زمینه، آی. تی.، فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و ... گفت: باید دستگاه‌هایی که می تواند اشتغالزایی استان را شکوفا ‌کنند وارد عرصه شوند.
وی ادامه داد: در استان مازندران در نظر داریم تا یک سال آینده مرکز ملی پویش کسب و کار که از دغدغه استان مازندران است فعال کنیم تا در اعطای مجوز فعالیت و شناسایی اهلیت سرمایه‌گذاران به صورت آنلاین پاسخ دهیم.
اسلامی با اشاره به اینکه در استان مازندران ۶۶۵ کانال شناسایی شده است، گفت: تنویر افکار عمومی معنایش این است با هنر خودمان بتوانیم مطالب خوبی تولید و در این کانال‌ها بارگذاری کنیم.
وی افزود: داشتن رویکرد، سیاست و پیگیری نتایج مورد انتظار مردم از مهمترین وظابف روابط عمومی است.
استاندار مازندران گفت: هیچ مانعی در توسعه استان مازندران در سطح ملی برای وجود ندارد و همه موانع خودساخته استان است.
وی افزود: همه مسئولان باید در تامین امنیت غذایی و سلامت جامعه و رسیدن به خودکفایی در کشور توجه ویژه داشته باشند.
اسلامی اظهار کرد: مجموعه دولت در استان باید در صنعت دام و طیور و برنج زنجیره‌های مفقوده را پیدا کند تا کشور را از واردات بی‌نیاز شود.
وی یکی از معضلات استان را بیکار شدن کارگران در صنایع تبدیلی دانست، افزود: انتقال پیام برای ایجاد خودکفایی در استان و کشور نیازمند همگرایی و همبستگی است.
استاندار مازندران با بیان اینکه پوشش دیجیتال استان مازندران به ۹۴ درصد رسیده است، عنوان کرد: قرار است تا دهه فجر سال آینده این پوشش را به صددرصد برسانیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نقش روابط عمومی‌ها د -

نظر شما در مورد : نقش روابط عمومی‌ها در جلوگیری از رخنه فساد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها