مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4394 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 09:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشكیل دومین جلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری در خراسان شمالی

مازندشورا: دومین جلسه استانی ستاد باز آفرینی پایدار شهری در استان خراسان شمالی برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط  عمومی اداره كل راه و شهرسازی خراسان شمالی، محمدحسین علی نیا معاون امور عمرانی استاندار در جلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری  که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، گفت: تشكیل این جلسات از اهمیت بالایی برخوردار است و در تمام استان‌ها این ستاد تشکیل و ستاد ملی آن نیز به ریاست وزیر محترم راه و شهرسازی تشکیل می‌شود.

علی نیا افزود: هدف از تشكیل این ستاد ارتقاء هویت و بهسازی و بازسازی و نوسازی محلات هدف است.

بدیعی مقدم در این جلسه گفت: با توانمندسازی محلات هدف بازآفرینی مسایل و مشکلات اجتماعی در شهرستان‌ها و مرکز استان کمتر می‌شود و به آرمان‌های توسعه شهری دست پیدا می‌کنیم. 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی بیان کرد: اصلی که می‌بایست رعایت شود این است که دستگاه‌های عضو از ظرفیت و پتانسیل خود در جهت رسیدن به اهداف ستاد ملی و استانی و شهرستانی با دبیر و دبیرخانه ستاد همکاری نمایند و در هر جلسه به صورت منظم و با تدوین برنامه‌های کارشناسی شده متناسب با اهداف و وظایف سازمان خود در جلسات حضور داشته باشند.

این جلسه به ریاست معاون عمرانی استاندار و دبیری مدیر کل راه و شهرسازی برای دومین بار در استان تشکیل شد ،ستاد استانی دارای ۲۷ عضو است.

در این جلسه نیز مرحله اول مطالعات مشاور طرح باز آفرینی شهر بجنورد، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - شمالی - تشکیل - خراسان - آفرینی - ریاست - محلات - استانی - اهداف - استان - معاون - دومین - پایدار - تشكیل - عمرانی - جلسات -

مطالب مرتبط با : تشكیل دومین جلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری در خراسان شمالی
نظر شما در مورد : تشكیل دومین جلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری در خراسان شمالی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها