مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4395 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 15:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمد دنیامالی:

سه شنبه ها در شورا کار کیفی انجام نمی شود

مازندشورا: رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با انتقاد از اینکه در برگزاری جلسات علنی روز سه شنبه شورای شهر یک بحث فنی غلط و تصمیم غلط گرفته شده است، گفت: هفته گذشته نیز تذکر دادم که سه شنبه ها در شورا کار کیفی انجام نمی شود. در حالیکه جلسه برگزار می شود یا یک عده دارند با یکدیگر حرف می زنند یا حرکت دوربین ها مشکل زا هستند.

مازندشورا:

بلدیه| احمد دنیامالی پس از ارائه گزارش مدیرعامل راه آهن با بیان اینکه با استقرار جت فن ها این تجهیزات به صورت متمرکز عمل می کنند و در نتیجه در این نقطه آلودگی زیادی به وجود می آید، تصریح کرد: قرار بود یک فیلتراسیون انجام شود که از قضا تولید داخل نیز داریم و می تواند بخشی از مشکلات محدوده های خطوط را حل کند.وی با یادآوری اینکه اگر مانند جلسات امروز10 جلسه دیگر نیز برگزار شود به نتیجه نمی رسیم، ادامه داد: می گوییم که این محور باید محور گردشگری و پیاده راهی و تفریحی شود که با توجه به کمبودهایی که داریم شهرداری می خواهد فضای سبز ایجاد کند. این در حالی است که شهرداری قیمت خریداری زمین های آزاد شده را بر اساس نرخ فضای سبز می دهد، اما مسئولان راه آهن نرخ تمام شده را مطرح می کنند که با یکدیگر بسیار فرق دارد.
وی خاطر نشان کرد: اگر توافق ها به صورت یک مصوبه نشود و این دو عدد را به هم نزدیک نکنیم، یک سال دیگر جلسه بگذاریم بار دیگر وضعیت به همین شرایط ادامه دارد و هنوز شرمنده مردم خواهیم بود.
دنیامالی تاکید کرد: باید تلاش کنیم که توافق ها انجام شود. شهرداری نمی تواند و ندارد که پول نقد بدهد و در قالب تهاتر می تواند پول بدهد. پس لازم است که یک لایحه برای تصویب آورده شود تا مشکلات مالی برطرف شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - دنیامالی - تواند - اینکه - توافق - ادامه - مشکلات - نتیجه - داریم -

نظر شما در مورد : سه شنبه ها در شورا کار کیفی انجام نمی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها