مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4397 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 15:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مجتبی شاکری تاکید کرد:

مهلت زمانی برای تعیین تکلیف برخی خطوط راه آهن

مازندشورا: رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران خواستار تعیین کارگروه و مهلت مقرر برای تعیین تکلیف راه‌آهن تهران-تبریز وتهران-اهواز شد و هشدار داد در صورت غفلت از موضوع، ممکن است مساله بلاتکلیف باقی بماند

مازندشورا:

بلدیه|مجتبی شاکری در جریان دویست و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران و پس از استماع گزارش مدیرعامل شرکت راه‌آهن و معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران درباره پروژه انتقال خط آهن تهران ـ تبریز به زیر زمین، گفت: مسئله توسعه‌نیافتگی مناطق ۱۷ و ۱۸ یکی از اولویت‌های مهمی است که باید به آن پرداخته شود.شاکری به بازدید خود از این منطقه اشاره کرد و با بیان اینکه بافت فشرده و ریزدانه مسکونی در این مناطق یکی از عواملی است که مشکلات اجتماعی گوناگونی به دنبال خود داشته است، افزود: برخی از آسیب‌دیدگان اجتماعی در این منطقه روشنایی معابر را از بین می‌برند و اموال عمومی را سرقت می‌کنند. به گفته اهالی در این نقطه حتی نیوجرسی‌ها را منهدم می‌کنند.
وی با بیان اینکه لاینحل ماندن موضوع انتقال خط آهن به زیرزمین پس از سال‌ها، باید به طور جدی در دستور کار قرار گیرد و حل و فصل شود، تاکید کرد: در جریان این موضوع خلاء مدیریت یکپارچه شهری کاملاً محسوس است و اگر این مدیریت محقق شده بود، شاید نیازی به برگزاری چنین جلسه‌ای برای حل و فصل مسئله خط آهن نبود.
شاکری تاکید کرد: خروجی جلسه امروز باید تعیین ترکیب کارگروه، انجام مطالعات فرهنگی، اجتماعی، زیست‌محیطی، بهره‌برداری از تجربیات بین‌المللی و نیز تعیین مهلت زمانی مشخص برای تعیین تکلیف خط آهن تهران - تبریز و تهران اهواز و اراضی اطراف آن باشد و تهدید، آسیب موجود را تبدیل به فرصتی برای توسعه‌یافتگی ۱۷۰ هکتار خواهد کرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شاکری - تعیین - تاکید - اجتماعی - اینکه - منطقه - موضوع - مدیریت - مناطق - انتقال - زمانی - تکلیف - جریان - تبریز - مسئله -

نظر شما در مورد : مهلت زمانی برای تعیین تکلیف برخی خطوط راه آهن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها