مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44030 -تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نگرانی تامین سوخت زمستانه در مازندران وجود ندارد

نگرانی تامین سوخت زمستانه در مازندران وجود ندارد

مازندشورا: مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به اینکه با ذخیره‌سازی مناسب، سری دوم کالابرگ نفت سفید با هدف مقابله با برودت ناگهانی سرما اعلام شد، گفت: نگرانی تامین سوخت زمستانه در مازندران وجود ندارد.

مازندشورابه نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، حسین‌علی طالبی در جلسه کمیته بحران شرکت اظهار داشت: با پیش بینی هواشناسی برای روزهای آینده و برودت شدید سرما، علاوه بر آماده‌باش نیروهای عملیاتی منطقه ساری به منظور جلوگیری از بحران احتمالی ، یک قطعه کالابرگ نفت سفید برای مناطق کوهستانی اعلام شد.

وی افزود: پیش بینی و داشتن سناریوهای لازم به منظور سوخت‌رسانی در شرایط خاص، از جمله اولویت‌هایی است که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در دستور کار دارد و با برگزاری جلسات بحران و مانورهای ادواری در شهرهای تابعه، آمادگی مقابله با شرایط اضطراری را دارد.

طالبی، مقدار کال ابرگ اعلام شده را 500 لیتر نفت سفید اعلام کرد و افزود: کالا برگ‌ها با شماره‌های 510، 310 ، 210 و 110 برای ساکنان نقاط کوهستانی و روستاها و شهرهای فاقد گاز طبیعی از طریق فروشندگی‌های محل سکونت در دسترس است.

وی، پایان اعتبار سری دوم کالابرگ‌ها را تا پایان سال اعلام کرد و افزود: مصرف‌کنندگانی که تاکنون اقدام به ذخیره‌سازی سوخت نکردند توصیه می‌شود تا هر چه زودتر نسبت به تهیه سوخت اقدام و در مواقع لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر به  اطلاعیه‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های منطقه ساری توجه کنند.

وی گفت: منطقه ساری توزیع کننده سوخت جایگزین در شرایط اضطراری بوده که با تدابیر اندیشیده شده و ذخیره‌سازی‌های به موقع هیچ مشکلی در امر سوخت‌رسانی ندارد.

طالبی، منطقه ساری را به عنوان یکی از مناطق موفق و توانمند در راستای ذخیره‌سازی و توزیع سریع انواع فرآورده مایع معرفی کرد و گفت: کارکنانی که با شرایط سخت آب و هوایی در بحران آذر 95 سوخت‌رسان مردم استان بودند در صورت وقوع بحران‌های مشابه نیز در خدمت به شهروندان آمادگی دارند.

وی با تقدیر از تلاشگران منطقه ساری در امر سوخت‌رسانی، خاطرنشان کرد: امید است با توجه به پیش بینی برودت هوا در روزهای آینده، همچون سال‌های گذشته با مشارکت و همدلی هیچ مشکلی در امر سوخت رسانی نداشته باشیم.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نگرانی تامین سوخت زم -

نظر شما در مورد : نگرانی تامین سوخت زمستانه در مازندران وجود ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها