مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44031 -تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 -ساعت : 14:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توصیه‌ به باغداران مازندرانی در برداشت مرکبات تا 2 روز آینده

برای جلوگیری از یخ‌زدگی و تلف‌شدن میوه‌ها ارائه شد

توصیه‌ به باغداران مازندرانی در برداشت مرکبات تا 2 روز آینده

مازندشورا: مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: توصیه ما به باغداران مازندران این است که طی 2 روز آینده نسبت به برداشت مرکبات اقدام کنند.

مازندشورا: محمدرضا شعبانی امروز اظهار کرد: توصیه ما به باغداران مازندران این است که طی دو روز آینده نسبت به برداشت مرکبات اقدام کنند.

وی با بیان اینکه شکاف‌های انبارهای ذخیره‌سازی حتما با پلاستیک پوشانده شود، افزود: نیاز است با توجه به پیش‌بینی هواشناسی، شب‌های دوشنبه و سه‌شنبه توسط بخاری و گرم‌کن دمای انبارها را افزایش دهند تا میوه‌ها یخ نزند.

مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با اعلام اینکه به هیچ عنوان طی این مدت درب انبارها نباید باز شود، اضافه کرد: افراد نباید اقدام به خروج میوه از انبارها تا روز سه‌شنبه نکنند، چراکه احتمال یخ‌زدگی میوه‌ها وجود دارد.

این مسؤول با تاکید بر اینکه از روز چهارشنبه افراد می‌توانند میوه را به بازار عرضه کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش دما به منفی حدود هشت درجه حمل میوه‌ها در محورهای کوهستانی امکان یخ‌زدگی احتمال یخ‌زدگی محصولات وجود دارد، در صورت ضرورت حتما برای جلوگیری از یخ‌زدگی محصولات با استفاده از خودروها کانتینردار حمل شود.

شعبانی افزود: مدیریت و توجه به توصیه‌ها بسیار مهم است چراکه در صورت عدم توجه به موارد و یخ‌زدگی محصولات عوارض جبران‌ناپذیری به دنبال دارد و بازار دچار تنش می‌شود.

وی گفت: نهال‌های نو و جدید حتما با استفاده از ترکیب فوم و کاه و با استفاده از پوشش پلاستیکی پوشانده شود تا باغداران دچار خسارت نشوند و شاهد مشکلی نباشیم.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توصیه‌ به باغداران م -

نظر شما در مورد : توصیه‌ به باغداران مازندرانی در برداشت مرکبات تا 2 روز آینده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*