افتتاح بیش از 793 پروژه به ارزش 810میلیارد تومان در مازندران

تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 - ساعت : 16:09

کد مطلب: 44051 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران خبرداد:

افتتاح بیش از 793 پروژه به ارزش 810میلیارد تومان در مازندران

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از افتتاح بیش از 793 پروژه به ارزش 810میلیارد تومان در مازندران خبرداد.

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از افتتاح بیش از 793 پروژه به ارزش 810میلیارد تومان در مازندران خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، یونسی در جلسه تودیع و معارفه فرماندار بهشهر از افتتاح بیش از 793پروژه به ارزش 810میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت:مردم در تعیین سرنوشت جامعه مشارکت بالایی دارند و مدیران در قبال مردم باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به پیشینه تاریخی این شهرستان بر ضرورت توسعه گردشگری تاکید کرد و گفت:باید به این شهرستان با نیروی انسانی توانمندی که دارد توجه شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از انقلاب اسلامی ایران به عنوان تنها انقلاب 300سال اخیر یاد کرد که شعار اقتصادی نداشت بلکه به دنبال اهداف فرهنگی،سیاسی و اجتماعی است.

یونسی گفت:تنها 6 درصد شعار مردم اقتصادی بود و پایگاه انقلاب اسلامی مساجد،حسینیه ها و تکایا بود و این انقلاب برای همه عصر و همه نسل هاست.

وی بر ضرورت وحدت و تبعیت از ولایت فقیه در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: هیچ جامعه ای با اختلاف به پیروزی نخواهد رسید.

به گزارش ایلنا،در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بهشهر از زحمات سید خالق سجادی قدردانی و هادی خنجری به عنوان سرپرست فرمانداری بهشهر منصوب شد.

لازم به توضیح است هادی خنجری از کارمندان استانداری مازندران بوده و در دولت احمدی نژاد مدیر کل ستاد بحران استانداری مازندران و مدیر کل هلال احمر استان و در دولت روحانی فرماندار شهرستان نور بود.

 


منبع : ایلنا

برچسب ها : #مازندران #استانداری #بهشهر #انقلاب #شهرستان #سیاسی #جامعه #معاون #فرماندار #تومان #امنیتی #810میلیارد #افتتاح #ضرورت #اسلامی #خنجری #تاکید #عنوان #اقتصادی #یونسی #پروژه #خبرداد #گزارش #ایلنا #معارفه #تودیع #استان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افتتاح بیش از 793 پروژه به ارزش 810میلیارد تومان در مازندران

*

*


X https://sport45.site/