مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 441 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 دی 1393 -ساعت : 16:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

روز به روز از مساحت فضای سبز مورد نیاز مردم کاسته می‌شود

مازند شورا: معلوم نیست در شهرهای مازندران چه اتفاقی افتاده که روز به روز از مساحت فضای سبز مورد نیاز مردم کاسته می شود.

مازند شورا: معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: ساخت و سازهای بی رویه و غیرقانونی، فضای سبز شهرها و جنگل های کم نظیر مازندران را نابود می کند.

علی نبیان روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان که در مسجد گت زمین خلیل شهر برگزار اظهار کرد: معلوم نیست در شهرهای مازندران چه اتفاقی افتاده که روز به روز از مساحت فضای سبز مورد نیاز مردم کاسته می شود.

وی بیان کرد: یکی از موارد مهمی که باید بیش از همیشه مورد توجه قرار گیرد، ممانعت از انجام ساخت و سازهای بی رویه در جنگل ها است که خوشبختانه در دولت تدبیر و امید،توجه فراوانی به این مورد شده و خراب کردن این منازل و ویلاها، مورد تاکید قرار دارد.

معاون عمرانی استاندار مازندران در ادامه، معضل دپوی غیربهداشتی زباله را یکی از معضلات جدی شهرهای مازندران دانست وگفت: احداث کارخانه های کمپوست و زباله سوز در شهرهای استان، یکی از برنامه های دولت برای حل این مشکل است.

نبیان ادامه داد: علاوه بر مشکارت شهرداری ها، دولت بودجه های فراوانی برای ساخت و تکمیل این طرح ها اختصاص می دهد تا از توسعه و کسترش این مشکل در سال های آینده جلوگیری شود.

وی از پیشرفت کارخانه کمپوست بهشهر تقدیر کرد و گفت: در صورت رفع برخی مشکلات کوچک، این کارخانه قابلیت بهره برداری در دهه فجر امسال را دارد.

وی همچنین از انجام مراحل پایانی احداث سدگلورد خبر داد و وعده داد آبگیری این سد در نیمه اول سال 94 آغاز می شود./ایلنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی نبیان - فضای سبز - -

نظر شما در مورد : روز به روز از مساحت فضای سبز مورد نیاز مردم کاسته می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها