مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44113 -تاریخ انتشار : یکشنبه 08 بهمن 1396 -ساعت : 11:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فعالیت شبانه روزی 2 هزار کارگر شهرداری همزمان با بارش برف

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار تهران گفت: از قبل آماده بارش برف بودیم و ۲ هزار کارگر که بعضاً شیفت خود را عوض نکردند در حال فعالیت هستند.

مازندشورا: محمدعلی نجفی شهردار تهران با اشاره به اینکه برف از شب گذشته در تهران در حال باریدن است، اظهار کرد: با بارش برف نگرانی مردم مربوط به کم‌آبی جبران می‌شود و باید شکر خدا را کنیم که این نعمت از آسمان نازل شده است.

وی با بیان اینکه از روز گذشته آمادگی لازم را در خصوص گرمخانه‌ها داشته‌ایم، گفت: در این زمینه مأموران شهرداری در حال آماده‌باش بوده تا کسی در سرمای دیشب بیرون نماند.

نجفی ادامه داد: تا امروز صبح که من گزارش خواستم مورد خاصی اشاره نشده است.

شهردار تهران با بیان اینکه ۱۲۰۰ خودرو برف‌رو و ۲ هزار کارگر از شب گذشته مشغول به فعالیت هستند، گفت: همچنین ۱۶۳ سایت برف‌رو و ۳۵۰۰ مخزن شن آماده داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه مأموران شهرداری در کنار مأموران راهور کار خود را انجام می‌دادند، گفت: از همان ساعات اولیه برف‌روبی را آغاز کردیم، اما سرعت برف زیاد بود. به هر حال در حال حاضر از سمت غرب به تهران جاده تهران-کرج و بعضی از بزرگراه‌های فتح و آزادگان مشکل داریم و همچنین از تهران به سمت غرب در همت و حکیم مشکلاتی وجود دارد که مشغول رفع آن هستیم.

نجفی با بیان اینکه سایت‌های برف‌روبی را از مدت‌ها راه‌اندازی کرده‌ایم، گفت: از قبل آماده بودیم، همچنین اداره هواشناسی هم اعلام کرده بود که بارش برف داریم و ۲ هزار کارگر که بعضاً شیفت خود را عوض نکردند در حال فعالیت هستند.

شهردار تهران، گفت: دو نکته در ارتباط با همشهریان عرض می‌کنم اگر کار ضروری ندارند از منزل خارج نشوند. تعدادی از وسایل حمل‌ونقل عمومی و تاکسی‌ها کار نمی‌کنند، حرکت در رفت‌وآمد‌ها سخت و سرعت کم است.

وی با بیان اینکه برف همچنان ادامه دارد، گفت: بسیاری از درختان بر اثر برف سنگین شکسته شدند و البته درختانی هم که روی آن‌ها برف است زیر برخی از آن‌ها ماشین است و احتمال شکستن و سقوط آن‌ها بر روی خودرو‌ها وجود دارد و خواهش من از جوان‌تر‌ها این است که وقتی هوا بهتر شد اگر حال و حوصله داشتند تشریف بیاورند یک مقدار به آرامی برف روی درختان را بتکانند تا از شکستن آن‌ها جلوگیری کنند.

نجفی ادامه داد: البته مأموران این کار را انجام می‌دهند اگر مردم این کار را کنند خودش یک نوع ورزش و تفریح محسوب می‌شود، فکر می‌کنم کمک مؤثری به حفظ درختان می‌شود.

شهردار تهران اضافه کرد: امروز شهروندان به جای ورزش جلوی در خانه خود را پاکسازی کنند و همچنین برف درختان را که جزء اموال عمومی است بتکانند. حال که خدا این نعمت را به ما داده از آن به نحو شایسته استفاده کنیم و آن را تبدیل به یک فرصت کنیم.

وی اظهار داشت: آمار مشکلات و خرابی‌ها و مصدومیت‌ها را ندارم اجازه دهید وقتی کامل شد ارائه می‌دهم. تا جایی که می‌دانم خوشبختانه خیلی مشکل نداشتیم به جز تردد و رفت‌وآمد خودروها، دیشب برخی از خودرو‌ها مسیر نیم ساعته را ۳ تا ۴ ساعت معطل شدند، یک مقدار این موضوع طبیعی است و یک مقدار هم ضعف امکانات است.

نجفی با بیان اینکه مردم ما اصولاً با استعداد و باهوش هستند، گفت: از هر مشکلی مردم یک فرصت درست می‌کنند و این بحث تبدیل چالش‌ها به فرصت در بین مردم جا افتاده است الحمدالله که این مردم را داریم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - اینکه - همچنین - درختان - آن‌ها - مأموران - شهردار - ادامه - داریم - فعالیت - مقدار - کارگر - شهرداری - گذشته - شکستن - خودرو‌ها - البته - تبدیل - عمومی - بتکانند - مشغول - داشته‌ایم - اظهار - اشاره - امروز - برف‌رو - برف‌روبی - آماده - می‌کنم -

نظر شما در مورد : فعالیت شبانه روزی 2 هزار کارگر شهرداری همزمان با بارش برف

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*