آغوشمان در این هوای سرد بسوی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

تاریخ انتشار : یکشنبه 08 بهمن 1396 - ساعت : 23:10

کد مطلب: 44151 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انجمن تشکل مراکز بهبودی و اقامتی استان مازندران؛

آغوشمان در این هوای سرد بسوی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

اختصاصی مازندشورا: با فرارسیدن سرما و افت ناگهانی دمای هوا در روز گذشته، مراکز درمان اقامتی اعتیاد استان مازندران در غالب «تشکل مراکز بهبودی اقامتی استان مازندران » در حرکتی خودجوش، « #پویش_پذیرش_در_سرما » را به راه انداخته اند.

مازندشورا: سال هاست مراکز اقامتی درمان اعتیاد در کشور راه اندازی شده است و گروه های همتا و مددیاران اعتیاد با درآمدهای اندک وظایف خودشان را در مورد بیماران مراجعه کننده و بیماران کم بضاعت و بی بضاعت انجام داده اند اما هیچ کجا این موارد بازتابی نداشته است.

در سال های گذشته هم گروه های همتا و مراکز اقامتی درمان اعتیاد به صورت مجزا در فصل سرما اقدام به پذیرش معتادان کارتن خواب و بی بضاعت می کردند اما امسال تصمیم گرفته اند پوبشی به راه بیندازند و به صورت جمعی و در کنار یکدیگر مسئولیت اجتماعی مان را انجام دهند.

 امیدواری آن است که این اقدام  ما شرکت های تولیدی، اقتصادی و صنعتی را نسبت به وضعیت کارتن خواب ها حساس کند و آنها هم برای کمک به این افراد، اقدامی انجام دهند.

 این پویش «سهم هر مرکز بهبودی اقامتی، پذیرش سه معتاد بی بضاعت» را شعار خود قرار داده است.

اگر مراکز درمان اقامتی در این کمپین حضور فعال داشته باشند، با توجه به اینکه 78مرکز بهبودی اقامتی مجاز تحت نظارت سازمان بهزیستی در  استان مازندران مشغول به فعالیت است می توان امیدوار بود که در فصل سرما حداقل 234 معتاد کارتن خواب به صورت رایگان در مراکز اقامتی درمان اعتیاد پذیرش شوند.

سازمان های مردم نهادی که در حوزه کارتن خوابی مشغول به فعالیت هستند، می توانند معتادان کارتن خوابی را که تمایل به حضور در مراکز اقامتی درمانی دارند، به این پویش معرفی کنند. همچنین افراد گروه همتایی که در خود این مراکز اقامتی فعالیت می کنند هم تلاش می کنند کارتن خواب های شهر خود را برای ورود به مراکز خود ترغیب کنند.

نویسنده :

برچسب ها : #انجمن تشکل مراکز بهبودی و اقامتی استان مازندران؛ آغوشمان در این هوای سرد برروی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغوشمان در این هوای سرد بسوی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

*

*


X https://sport45.site/