مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44151 -تاریخ انتشار : یکشنبه 08 بهمن 1396 -ساعت : 23:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغوشمان در این هوای سرد بسوی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

انجمن تشکل مراکز بهبودی و اقامتی استان مازندران؛

آغوشمان در این هوای سرد بسوی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

اختصاصی مازندشورا: با فرارسیدن سرما و افت ناگهانی دمای هوا در روز گذشته، مراکز درمان اقامتی اعتیاد استان مازندران در غالب «تشکل مراکز بهبودی اقامتی استان مازندران » در حرکتی خودجوش، « #پویش_پذیرش_در_سرما » را به راه انداخته اند.

مازندشورا: سال هاست مراکز اقامتی درمان اعتیاد در کشور راه اندازی شده است و گروه های همتا و مددیاران اعتیاد با درآمدهای اندک وظایف خودشان را در مورد بیماران مراجعه کننده و بیماران کم بضاعت و بی بضاعت انجام داده اند اما هیچ کجا این موارد بازتابی نداشته است.

در سال های گذشته هم گروه های همتا و مراکز اقامتی درمان اعتیاد به صورت مجزا در فصل سرما اقدام به پذیرش معتادان کارتن خواب و بی بضاعت می کردند اما امسال تصمیم گرفته اند پوبشی به راه بیندازند و به صورت جمعی و در کنار یکدیگر مسئولیت اجتماعی مان را انجام دهند.

 امیدواری آن است که این اقدام  ما شرکت های تولیدی، اقتصادی و صنعتی را نسبت به وضعیت کارتن خواب ها حساس کند و آنها هم برای کمک به این افراد، اقدامی انجام دهند.

 این پویش «سهم هر مرکز بهبودی اقامتی، پذیرش سه معتاد بی بضاعت» را شعار خود قرار داده است.

اگر مراکز درمان اقامتی در این کمپین حضور فعال داشته باشند، با توجه به اینکه 78مرکز بهبودی اقامتی مجاز تحت نظارت سازمان بهزیستی در  استان مازندران مشغول به فعالیت است می توان امیدوار بود که در فصل سرما حداقل 234 معتاد کارتن خواب به صورت رایگان در مراکز اقامتی درمان اعتیاد پذیرش شوند.

سازمان های مردم نهادی که در حوزه کارتن خوابی مشغول به فعالیت هستند، می توانند معتادان کارتن خوابی را که تمایل به حضور در مراکز اقامتی درمانی دارند، به این پویش معرفی کنند. همچنین افراد گروه همتایی که در خود این مراکز اقامتی فعالیت می کنند هم تلاش می کنند کارتن خواب های شهر خود را برای ورود به مراکز خود ترغیب کنند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انجمن تشکل مراکز بهب -

نظر شما در مورد : آغوشمان در این هوای سرد بسوی کارتن خواب ها و بی خانمانان باز است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*