مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44157 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 بهمن 1396 -ساعت : 02:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فراهم‌شدن اسکان دائم خانواده تنکابنی پس از یک‎ماه زندگی در خیابان

مهربانی؛ همین نزدیکی‌ها

فراهم‌شدن اسکان دائم خانواده تنکابنی پس از یک‎ماه زندگی در خیابان

مازندشورا: پس از انتشار خبری درباره زندگی یک خانواده تنکابنی در کوچه آن‌هم زیر سقفی از چوب و پلاستیک، ساعاتی نگذشته بود که شرایط اسکان موقت و دائم این خانواده با پیگیری مسؤولان فراهم شد.

مازندشورا: مازندران منتشر شد.

با انتشار این خبر در گروه‌ها و کانال‌های مجازی و همکاری شهروندان و خبرنگاران تنکابنی در گروه‌های محلی با پخش تصاویر و فیلم‌هایی از زندگی سخت این خانواده، سرانجام مسؤولان نیز دست به‌کار شدند و در نخستین اقدام، جلسه‌ای فوری تشکیل و در نهایت این خانواده شب گذشته را در زائرسرای آستانه مبارکه امام‌زاده سید حسین(ع) شیرود سپری کردند.

سید امیر حسینی‌جو فرماندار ویژه تنکابن نیز با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان پیگیر اسکان دائمی این خانواده بودند و حتی خانه‌ای را که آنها برای اجاره در نظر داشتند نیز هماهنگ و با صاحبخانه توافق شده است.

* دستور رسیدگی فوری از سوی استاندار مازندران

احمد مظفری مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران نیز اظهار کرد: با پخش نخستین تصاویر و نوشته‌ها درباره این موضوع، مطالب را به‌طور مستند به اطلاع استاندار مازندران رساندیم و ایشان نیز سریعاً دستور پیگیری دادند.

* انتقال وسایل زندگی خانواده تنکابنی به منزل استیجاری

رئیس اداره سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه تنکابن نیز در گفت‎وگو با فارس در این شهرستان، گفت: این خانواده، شب گذشته را در زائرسرا گذراندند و ساعاتی پیش نیز قرارداد خانه استیجاری مورد نظرشان منعقد و وسایل منزل آنها نیز با کمک شهرداری تنکابن به همین خانه منتقل شد.

جواد اصلانی بیان کرد: پنج میلیون تومان بابت پیش‌پول خانه توسط شخصی پرداخت شده است و باید این مبلغ را به او برگردانیم.

به گزارش فارس، براساس شواهد، این خانواده تنکابنی پنج نفر هستند و به 5 میلیون تومان پول پیش با اجاره ماهانه 500 هزار تومان نیازمند بودند که این مشکل با تلاش مسؤولان شهرستان تنکابن برطرف و وسایل آنها به منزل مسکونی که خود پیش از این قصد اجاره آن را داشتند؛ منتقل شد.

... یک خانواده امشب را پس از یک‌ماه آوارگی زیر سقفی مطمئن در سرمای زمستان سر می‌کنند، به امید آنکه دست‌های مهربانی همواره سایه‎ساری بر سر اقشار آسیب‌دیده باشد و حوادثی از این‎دست در کشور نداشته باشیم.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خانواده - تنکابنی - اجاره - تنکابن - مازندران - زندگی - تصاویر - وسایل - گذشته - تومان - شهرستان - دستور - استاندار - میلیون - منتقل - استیجاری - صاحبخانه - خبرگزاری - گزارش - یک‌ماه - اسکان - مسؤولان - همکاری - نخستین -

نظر شما در مورد : فراهم‌شدن اسکان دائم خانواده تنکابنی پس از یک‎ماه زندگی در خیابان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها