مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4423 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تیر 1395 -ساعت : 11:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هوشیار اعلام کرد:

تشکیل کمیته راهبردی تعاونی ها در سطح مناطق

مازندشورا: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبردی تعاونی ها در سطح مناطق پایتخت خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| هوشیار با اشاره به تشکیل کمیته راهبردی تعاونی ها در سطح مناطق گفت: به منظور استفاده هر چه بهتر از ظرفیت تعاونی ها و ایجاد اتاق فکر برای تصمیم گیری درخصوص افزایش کارآیی به تازگی برنامه ای تحت عنوان کمیته راهبردی تعاونی ها در هر منطقه با حضور معاون اجتماعی منطقه، مدیر مرکز خدمات اجتماعی، کارشناس کارآفرینی منطقه، برخی از تعاونی های برتر منطقه و دست اندرکاران حوزه کسب و کار برگزار می شود.وی افزود: تاکنون این کمیته در مناطق 1،6 و 9 برگزار شده و به ترتیب هر هفته 2 منطقه موظف به برگزاری این کمیته هستند. تلاش ما این است تا پایان هر فصل در هر منطقه یک مرتبه و تا پایان سال در هر منطقه 3 مرتبه این برنامه اجرا شود.
به گفته مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی اولین خروجی این طرح آن است که معاونان اجتماعی مناطق با ظرفیت تعاونی ها آشنا شوند و شبکه سازی میان تعاونی ها اتفاق بیفتد.
هوشیار تصریح کرد: یکی دیگر از پیامدهای برگزاری این جلسات آشنایی مسئولان با مشکلات تعاونی ها است. به طور مثال، در این جلسات برخی از تعاونی ها اعلام کردند در صورت واگذاری فضای بزرگ تر امکان اشتغال زایی در مناطق را دارند.
وی الزام مناطق به استفاده از پتانسیل تعاونی ها را از مزیت های تشکیل کمیته راهبردی مناطق دانست و گفت: بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها در اجرای برنامه های مربوط به مناطق موجب می شود تا بهترین خدمات با قیمت کم و بدون واسطه در سطح مناطق ارائه شود. نمونه این مهم در منطقه 2 به خوبی انجام شده و امیدواریم تا در سایر مناطق نیز عملی شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تعاونی - مناطق - منطقه - کمیته - اجتماعی - راهبردی - خدمات - برنامه - ظرفیت - هوشیار - تشکیل - جلسات - مرتبه - پایان - برگزار - استفاده - اعلام - برگزاری -

نظر شما در مورد : تشکیل کمیته راهبردی تعاونی ها در سطح مناطق

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها