مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 443 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 دی 1393 -ساعت : 15:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جای خالی نمازخانه در مجتمع‌های مسکونی شهری

مازند شورا: دبیر ستاد اقامه نماز مازندران گفت: در مسکن‌های انبوه و شهرهایی که تازه تاسیس شده، جای مسجد و نمازخانه خالی است

مازند شورا: حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی ظهر امروز در جلسه ستاد اقامه نماز در استانداری مازندران با بیان اینکه دوره آموزشی تربیت مبلغان نماز و دوره آموزشی آداب و اثرات نماز  برگزار شد، اظهار کرد: طرح پله‌های آسمانی با همکاری آموزش و پرورش در مدارس استان اجرا شد.

وی با بیان اینکه از سوی خیران 155 میلیون تومان برای 25 مسجد مجری طرح یاوران نماز اهداء شد، افزود: بیش از یک‌هزار نفر در این کانون‌ها عضو هستند.

دبیر ستاد اقامه نماز مازندران با بیان اینکه کانون فرهنگی و هنری مساجد مازندران در این زمینه فعالیت مناسبی دارد، تصریح کرد: امیدواریم فرهنگ‌سازی نماز در استان مازندران برای استان‌های دیگر الگو شود.

این مسئول خواستار پخش صدای اذان در سطح شهرها شد و بیان کرد: در مسکن‌های انبوه و شهرهایی که تازه تاسیس شده، جای مسجد و نمازخانه خالی است که باید در هر مجتمع‌های شهری یک نماز خانه و یا مسجد ساخته شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تجلیل ادارات برتر در ترویج اقامه نماز خبر داد و گفت: خدمت به نماز یک سرمایه عظیمی است که امر اقامه آن باید در جامعه اسلامی جدی گرفته شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عباسعلی ابراهیمی - ستاد اقامه نماز - نمازخانه - -

نظر شما در مورد : جای خالی نمازخانه در مجتمع‌های مسکونی شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها