مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44310 -تاریخ انتشار : سه شنبه 10 بهمن 1396 -ساعت : 15:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آخرین وضعیت تردد خودروها در محور‌های كشور/ مردم از سفر‌های غیرضرور به دلیل یخ‌زدگی جاده‌ها اجتناب کنند

خالدی تشريح کرد؛

آخرین وضعیت تردد خودروها در محور‌های كشور/ مردم از سفر‌های غیرضرور به دلیل یخ‌زدگی جاده‌ها اجتناب کنند

مازندشورا: سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت محور‌های مسدود شده شریانی و غیرشریانی و همچنین اعلام محور‌های دارای ترافیک سنگین گفت: محور‌های ۲۸ استان درگیر بارش برف هستند و برخی از جاده‌ها یخ بسته‌اند. از مردم می‌خواهیم وارد این محور‌ها نشوند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، یاسر خالدی با اشاره به محور‌های مسدود شده اظهار کرد: در حال حاضر محور قدیم قم– تهران مسدود است و با توجه به شرایط جوی تردد در آزادراه تهران– ساوه با محدودیت‌هایی مواجه است چرا که بارش برف در این محور سنگین است.

وی افزود: البته این محور باز است، اما توصیه ما به مردم آن است که وارد آن نشوند.

وی بابیان اینکه کمی برخی از محور‌ها یخ زده است، گفت: هر چند که این محور‌ها مسدود نیستند، اما توصیه ما به مردم این است که اگر سفر غیرضروری ندارند به هیچ وجه وارد محور‌های تهران، البرز، مرکزی و قم نشوند.

خالدی با بیان اینکه در حال حاضر خودرو‌های سنگین هم اجازه ورود به اتوبان تهران– قم را دارند، گفت: با توجه به اینکه جاده تهران قم مسدود است خودرو‌های سنگین وارد اتوبان تهران قم شده‌اند و به همین دلیل ترافیک در این محور بسیار سنگین است.

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور با تاکید بر ضرورت مجهز بودن خودرو‌ها به زنجیر چرخ اظهار داشت: زنجیر چرخ نداشتن م. اشین آلات سنگین باعث ایجاد ترافیک در این ناحیه شده است و سایر خودرو‌ها هم در این ترافیک گرفتار شده‌اند.

وی با اشاره به راه‌های غیرشریانی مسدود اظهار کرد: در حال حاضر شمشک – دیزین، اولنگ – شاهو، گنجنامه – تویسرکان، سی ساخت – سمیرم، دندی - تخت سلیمان، پونل – خلخال مسدود هستند.

خالدی همچنین با اشاره به محور‌هایی که در آ‌ن ترافیک سنگین وجود دارند، گفت: محور ساوه – تهران، محدود پل فردیس در کرج – قزوین، آزادراه تهران – قم بعد از حسن آباد دارای ترافیک سنگین هستند.

وی با بیان اینکه از هفتم بهمن ماه تا امروز محور ۲۸ استان درگیر شرایط جوی و بارش برف هستند، به ایلنا گفت: ۷۷۲ محور درگیر بارش برف بودند و تا اکنون ۶۵۱۷ دستگاه روز ماشین آلات راهداری در این محور‌ها مستقر بوده است.

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: در این سی روز به طور میانگین میانگین ۳۵۰۰ راهدار مشغول انجام عملیات راهداری بودند و در مجموع ۲۰۳ هزار و ۴۸ کیلومتر باند برفروبی شده است.

وی با اشاره به اسکان مسافر‌های درراه مانده در طول این سه روز گفت: در این سه روز ۱۱۱۶ مسافر در راهدارخانه‌ها اسکان داده شده‌اند و ۹۸۶۴ خودرو رها سازی شده است.

خالدی افزود: همچنین در این سه روز ۱۱۴ هزار و ۶۶۲ تن شن و نمک مصرف شده که این رقم نسبت به سال گذشته بسیار قابل توجه است چرا که در سال گذشته در تمام طول دوره عملیات راهداری زمستانی ۱۵۰ هزار تن شن و نمک استفاده شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سنگین - تهران - مسدود - ترافیک - اینکه - اشاره - خالدی - راهداری - محور‌ها - شده‌اند - راه‌های - محور‌های - اظهار - خودرو‌ها - زنجیر - میانگین - اسکان - گذشته - عملیات - مدیریت - درگیر - همچنین - اتوبان - افزود - تهران– - آزادراه - شرایط - توصیه - نشوند - بسیار - دارند - خودرو‌های - سخنگوی -

مطالب مرتبط با : آخرین وضعیت تردد خودروها در محور‌های كشور/ مردم از سفر‌های غیرضرور به دلیل یخ‌زدگی جاده‌ها اجتناب کنند
نظر شما در مورد : آخرین وضعیت تردد خودروها در محور‌های كشور/ مردم از سفر‌های غیرضرور به دلیل یخ‌زدگی جاده‌ها اجتناب کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*