مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4439 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تیر 1395 -ساعت : 14:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران خبر داد:

بازگشت طرح انضباط ترافیکی منطقه ۱۲ تنها با موافقت پلیس

مازندشورا: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: طرح انضباط ترافیکی منطقه ۱۲ به جهت آرام‌بخشی ترافیکی به منطقه بود و درباره بازگشت دوباره طرح، پلیس باید تصمیم‌گیری کند.

مازندشورا:

بلدیه| اقبال شاکری با اشاره به بازگشت طرح انضباط ترافیکی منطقه ۱۲ به وضعیت گذشته، گفت: برای اجرای دوباره این طرح، پلیس باید تصمیم‌گیری کند، امیدواریم تا هفته آینده اصلاحات مورد نیاز پلیس انجام شود اما در خصوص اجرای دوباره، تنها پلیس می‌تواند اعمال نظر کند.وی ادامه داد: جلسه مشترک با حضور پلیس، شهرداری و شورای شهر  برگزار شد. با وجود آنکه شهرداری اعلام می‌کرد از قبل پلیس را در جریان این طرح گذاشته بود، نماینده پلیس اعلام کرد اطلاعی از اجرای این طرح نداشته است؛ بنابراین درخواست شد هماهنگی بین نماینده پلیس و شهرداری افزایش پیدا کند، نکات مورد انتقاد بررسی شد و قرار شد چند روزی طرح ادامه داشته باشد تا اشکالات برطرف شود اما پلیس طرح را به حالت اولیه بازگرداند.
شاکری با بیان اینکه معمولاً شورا بعد از اجرای طرح‌های این چنینی از آن مطلع می‌شود، گفت: چنین طرح‌هایی برای کاهش مشکلات باید با هماهنگی کامل پلیس اجرایی شود. همچنین هدف اصلی این طرح، آرام‌بخشی این منطقه بود و اینکه اگر کسی مقصد اصلی‌اش منطقه ۱۲ نیست، از مسیرهای دیگری استفاده کند و به عنوان محل عبور، برای کاهش بار ترافیکی از این منطقه عبور نکند.
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران یکی دیگر از اهداف این طرح را افزایش بار ترافیکی تونل امیرکبیر عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف تعیین مسیرها استفاده بیشتر از تونل امیرکبیر بود، اما باید دید این طرح چقدر به نفع کسبه، کارمندان ادارات، اهالی محل و ... است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - اجرای - ترافیکی - شهرداری - شورای - اینکه - اهداف - افزایش - استفاده - شورای شهر تهران - هماهنگی - امیرکبیر - عنوان - ادامه - بازگشت - تهران - عمران - انضباط - دوباره - اعلام - کمیته - نماینده -

نظر شما در مورد : بازگشت طرح انضباط ترافیکی منطقه ۱۲ تنها با موافقت پلیس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها