مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44397 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 بهمن 1396 -ساعت : 23:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری هم‌اندیشی آموزش و پرورش و مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران

مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران خبر داد

برگزاری هم‌اندیشی آموزش و پرورش و مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران

مازندشورا: مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران گفت: نشست هم‌اندیشی رؤسای آموزش و پرورش و اعضای مجمع خیران مدرسه‌ساز فردا برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، سیدحسین هاشمی اظهار کرد: موضوعات و رفع موانع پیش رو در هم‌اندیشی رؤسای آموزش و پرورش با خیران مدرسه‌ساز و اعضای مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران مطرح می‌شود.

وی از برپایی همایش بزرگ رؤسای آموزش و پرورش مازندران و اعضای مجمع خیران مدرسه‌ساز در دنیای آرزو ساری  خبر داد و گفت: این برنامه فردا پنجشنبه با حضور خیران نوع اندیش، مسؤولان مشارکت‌های آموزش و پرورش و رؤسای شهرستان‌ها و مناطق برگزار می‌شود.

مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران با اشاره به اقدامات ارزشمند خیران در بیش از یک دهه فعالیت اخیرشان در حوزه تعلیم و تربیت تصریح کرد: در راستای توسعه همه‌جانبه مشارکت‌های مردمی در مازندران و بهره‌گیری از ظرفیت‌های جامعه نشست صمیمی با حضور رؤسای مجمع خیران مدرسه‌ساز استان برگزار می‌شود.

این مسؤول برپایی نشست فعالان حوزه مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری را گامی در جهت بررسی مشکلات و رفع تنگناها دانست و خاطرنشان کرد: در کارگروه‌های سه‌گانه موانع توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری بررسی و تصمیم برای تسهیل امور انجام می‌شود.

هاشمی اظهار کرد: گزارش نوسازی مدارس از پروژه‌های خیران در سال‌های اخیر بخش دیگر گردهمایی خواهد بود و با توجه به محدودیت‌ها و تحقق نیافتن وعده‌های بخش دولتی، روش‌های تامین منابع مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه عدم پرداخت تعهدات سبب نگرانی خیران شده است، تصریح کرد: از مسؤولان دولتی درخواست می‌شود تا در انجام تعهدات سرعت بخشی انجام شود و شاهد پیشرفت فعالیت‌های عمرانی  مدارس و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام باشیم.

مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران موفقیت آموزش و پرورش را حاصل همیاری همه‌جانبه مردم، اولیا و خیران مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار عنوان کرد و گفت: مسؤولان با توجه بیشتر به آموزش و پرورش در افزایش امید میان مردم تلاش کنند و حداقلی‌های بودجه نیز به سمت آموزش و پرورش سوق پیدا کند چرا که بحث مهم جامعه آموزش و پرورش است که طیف وسیعی از افراد جامعه را تشکیل می‌دهد.

86051/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خیران - پرورش - آموزش - آموزش و پرورش - مدرسه‌ساز - مازندران - رؤسای - مدیرعامل - بررسی - جامعه - مسؤولان - مدارس - گزارش - مدرسه‌یاری - پروژه‌های - دولتی - ساری - هم‌اندیشی - تعهدات - مدرسه‌سازی - هاشمی - اظهار - برپایی - اعضای - مشارکت‌های - برگزار - همه‌جانبه - توسعه - تصریح - موانع -

نظر شما در مورد : برگزاری هم‌اندیشی آموزش و پرورش و مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها