مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4440 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تیر 1395 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:

شهرداری نگاه ویژه ای به 28مسجد موجود درمنطقه هرندی دارد

مازندشورا: رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران از نگاه ویژه به مساجد موجود در محله هرندی خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|حجت الاسلام جواد صادق زاده با اعلام این خبر گفت: در محله هرندی در حال حاضر28 مسجد وجود دارد و طی هفته های گذشته نشستی با ائمه جماعات این مساجد برای رفع کمبودهای این مساجد برگزار شد.
وی با بیان این که به مساجد هرندی کمک های ویژه ای صورت می گیرد، خاطر نشان کرد: در واقع مساجد این منطقه بیش از مناطق دیگر مورد توجه قرار گرفته است چرا که به دلیل وجود کاستی ها و کمبودهای موجود در محله هرندی از این طریق سعی بر رفع برخی کاستی ها شده است.
رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران افزود: باید بتوانیم اهالی و نوجوانان و جوانان این منطقه را از آسیب های اجتماعی دور کنیم و جذب مساجد کنیم در نتیجه نیاز است تا حمایت های بیشتری از مساجد این محله صورت گیرد.
حجت الاسلام صادق زاده با اشاره به اقدام مهمی که در این محله صورت گرفته است، گفت: این اقدام ایجاد ارتباط بین مساجد و مدارس موجود در محله هرندی است و برای تحقق هرچه بیشتر این مهم با آموزش و  پرورش و مدیران آن نشست های مختلفی برگزار شده است .
این مسئول با اعلام این که دانش آموزانی که به مسجد می آیند می توانند از امکانات ورزشی که برای آن ها فراهم شده، استفاده کنند، تصریح کرد: سازمان ورزش موظف شده است نیازهای ورزشی این محله را فراهم کند و هر مسجدی به امکانات اولیه مجهزشود تا دانش آموزان بتوانند در ساعات بعدازظهر از این امکانات بهره ببرند .
رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با بیان این که به طور مرتب مساجد و امکانات آن توسط این مرکزبررسی می شود، ادامه داد: توفیقات این مساجد به طور هفتگی بررسی می شود و در کل نگاه ویژه ای به مساجد منطقه هرندی وجود دارد تا بتوانیم از هنجار شکنی های موجود بکاهیم.  


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مساجد - هرندی - شهرداری - امکانات - موجود - منطقه - تهران - فعالیت - اقدام - فراهم - بتوانیم - ورزشی - کمبودهای - الاسلام - اعلام - برگزار - گرفته - کاستی -

نظر شما در مورد : شهرداری نگاه ویژه ای به 28مسجد موجود درمنطقه هرندی دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها