مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44405 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 -ساعت : 08:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتتاح بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در دهه فجر امسال/ توزیع قیر رایگان بین شهرداری ها و ادارات راه و شهرسازی

امینی در بخش راه و حمل و نقل خبر داد:

افتتاح بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در دهه فجر امسال/ توزیع قیر رایگان بین شهرداری ها و ادارات راه و شهرسازی

مازندشورا: معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح در بخش راه و حمل و نقل کشور افتتاح می‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایرنا امیر امینی اظهار کرد: این طرح ها شامل چهار طرح ریلی، بیش از یکهزار کیلومتر بزرگراه و راه اصلی، تجهیزات بندری و فرودگاهی و تعدادی طرح اقتصاد مقاومتی است. 

وی ادامه داد: دولت با وجود محدودیت های مالی در سال های گذشته طرح های مهمی را مورد بهره برداری قرار داده که به طور متوسط سالانه بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال هزینه در برداشته است.

امینی همچنین با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی قیر رایگان در اختیار شهرداری‌ها قرار می‌دهد، اظهار کرد: توزیع قیر بین شهرداری ها و ادارات راه و شهرسازی به صورت رایگان و بدون محدودیت انجام می شود. 

وی افزود: این قیر در اختیار شهرستان هایی قرار می گیرد که زیرساخت های آن شهرستان در مسیر تحقق توسعه حمل و نقل برون شهری باشند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص وضع کریدور(مسیر) شماره ۱۰ کشور که شهرستان بوکان جزو آن است، گفت: این مسیر مهمترین کریدور جامع کشور به شمار می رود.

به گفته وی، تعهدات وزارت راه و شهرسازی برای اجرای طرح ها در لایحه بودجه سال آینده یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال است.

امینی ادامه داد: بر این اساس شرایط تعهدات و اجرای کارها باید با هم هماهنگی داشته باشد و اگر زیرساخت و حمل و نقل تقویت نشود، تولید هم رشد نمی‌کند.

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی برای بازدید از طرح های ریلی و جاده ای آذربایجان غربی به این استان و شهرستان بوکان سفر کرده است./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - وزارت - شهرستان - رایگان - میلیارد - امینی - معاون - زیرساخت - بوکان - اجرای - تعهدات - کریدور - ادامه - شهرداری - توزیع - ادارات - یکهزار - محدودیت - اختیار -

مطالب مرتبط با : افتتاح بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در دهه فجر امسال/ توزیع قیر رایگان بین شهرداری ها و ادار...
نظر شما در مورد : افتتاح بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در دهه فجر امسال/ توزیع قیر رایگان بین شهرداری ها و ادار...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها