مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44411 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 -ساعت : 09:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره برداری از 41 طرح عمرانی قشم در دهه فجر

مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندار شهرستان قشم گفت: همزمان با دهه مبارک فجر 41 طرح عمرانی با سه هزار و 280 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

مازندشورا:علیرضا نصری افزود: طرح آبرسانی به 9 روستا، بهره برداری از ساختمان شهرداری، آسفالت معابر، افتتاح پارک کروکودیل و افتتاح مدرسه بخشی از طرح هایی است که در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: در این دهه هم چنین 21 طرح در سه حوزه آموزش و پرورش، بهداشت و گاز رسانی به شهر درگهان و روستای هُلُر با 275 میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی می شود.
نصری گفت: با آبرسانی به 9 روستای جزیره، جمع روستاهای قشم که از مزیت آب شرب شیرین و بهداشتی استفاده می کنند به 63 روستا افزایش می یابد و تا پایان امسال با انتقال آب شرب به 4 روستای باقیمانده، جشن آب در این جزیره برگزار می شود. 
وی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: تا پیش از انقلاب اسلامی ایران همه خیزش ها و انقلاب ها در دنیا به یکی از دو قطب شرق و یا غرب وابسته بود اما امام خمینی (ره) راه نوینی به جهانیان معرفی کرد.
فرماندار قشم تصریح کرد: امام راحل با تاکید بر شعار «نه شرقی، نه غربی»، انقلابی مترقی در ایران ایجاد کرد و جمهوری اسلامی را به عنوان یک روش نوین حکومتی به جهانیان معرفی کرد که در نوع خود بی نظیر بود. 
وی خاطرنشان کرد: حضرت امام (ره) راه و رسم توسعه و پیشرفت بر مبنای مردم سالاری دینی را آموخت و امروز در چهل سالگی این انقلاب شاهد موفقیت کشورمان در حوزه های مختلف هستیم.
برنامه های دهه فجر در شهرستان قشم همزمان با سراسر کشور از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه جاری با مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای انقلاب اسلامی آغاز می شود.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انقلاب - جزیره - اسلامی - برداری - روستای - جهانیان - معرفی - شهرستان - آبرسانی - روستا - امسال - افتتاح - ادامه -

نظر شما در مورد : بهره برداری از 41 طرح عمرانی قشم در دهه فجر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*