مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44413 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 -ساعت : 09:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تاکید استاندار بر انجام تعهدات شهرداری در قبال معتادان

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهرداری تبریز موظف است 10 درصد از بودجه فرهنگی خود را به موضوع مبارزه با موادمخدر اختصاص دهد، گفت: رسیدگی و تامین نیازهای مرکز ماده 16 از جمله وظایف شهرداری است که باید به آن عمل کند.

مازندشورا:مجید خدابخش شامگاه چهارشنبه در شورای مبارزه با مواد مخدر استان افزود: تأمین تدارکات مرکز ماده 16، دو درصد از 10 درصد بودجه فرهنگی شهرداری را به خود اختصاص می دهد که ضروری است اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.
وی ادامه داد: پوشش سهمیه تدارکات و تأمین غذای 600 نفر از معتادان مرکز ماده 16 بر عهده شهرداری تبریز است.
خدابخش با بیان اینکه ایجاد مرکزماده 16 یکی از بهترین اقدامات در آذربایجان شرقی بوده است، گفت: رویکرد اصلی شهرداری ها در دنیا رویکردی اجتماعی و فرهنگی و به دور از رویکرد عمرانی است لذا شهرداری ها باید در خصوص مرکز ماده 16 همکاری های لازم را انجام دهند.
وی افزود: باید به موضوع مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر به صورت جامع نگریسته شود و بحث مبارزه با مواد مخدر فقط فرد معتاد نیست؛ اگر ریشه ها را به خوبی تشخیص ندهیم با مشکل مواجه خواهیم شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه با بیان اینکه بهتر است مدیریت مرکز ماده 16به بنیاد تعاون زندانیان واگذار شود، گفت: این بنیاد تشکیلات سازمانی مناسبی برای مدیریت مرکز ماده 16 دارد.
میر احد حسینی افزود: بنیاد تعاون زندانیان تجارب ارزشمندی در زمینه برخورد و رفتار مناسب با زندانیان، رسیدگی به خانواده‌های زندانی، خودگردانی کارگاه‌های تولیدی تحت پوشش، آموختن مهارت به زندانیان و فروش محصولات تولیدی دارد.
محمد علی مولاخواه، شهردار منطقه یک تبریز نیز در این نشست گفت: در راستای تامین خوراک مرکز ماده 16 شهرداری در سال گذشته سه میلیارد و 170 میلیون ریال و درسال جاری با احتساب اسناد بین راهی 9 میلیارد ریال هزینه کرده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - زندانیان - تعاون - افزود - بنیاد - مبارزه - میلیارد - اجتماعی - مدیریت - تولیدی - رویکرد - تبریز - خدابخش - معتادان - تأمین - تدارکات - اقدامات - فرهنگی - اینکه -

نظر شما در مورد : تاکید استاندار بر انجام تعهدات شهرداری در قبال معتادان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها