مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44415 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برف اخیر سبب انسداد هیچ کدام از معابر لواسان نشد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری شهردار لواسان به آماده باش ۲۲۰ نیروی شیفتی و پیش بینی برف شنبه شب خبر داد و گفت: برف اخیر سبب انسداد هیچ کدام از معابر لواسان نشد.

مازندشورا:محمدرضا حیدری در خصوص عملیات برف روبی در لواسان اظهار داشت: نیروهای خدماتی شهرداری لواسان پس از بارش برف اخیر، ۹۶ ساعت به طور مداوم اقدام به فعالیت کردند.

وی افزود: بر این اساس هیچ خودرو و یا مسافری در راه نماند، چرا که از قبل برای برف آمادگی لازم را داشته و ۱۱ ایستگاه پیش بینی کرده و ۴۵ ماشین آلات و ۲۲۰ نیروی شیفتی به حالت آماده باش برای مواجه با برف در نظر گرفته شده بود.

معاون خدمات شهری شهرداری لواسان با بیان این که در شهر لواسان علی رغم بارش شدید برف حتی یک خیابان نیز مسدود نشد، گفت: مدارس لواسان به دلیل آمادگی معابر در روز سه شنبه نیز باز بود و این امر در استان تهران به جز خود شهر تهران بی سابقه بود.

حیدری از کمک رسانی به برف روبی دیگر روستاهای بخش لواسان و مناطق خارج از حوزه شهری نیز اشاره داشت و تاکید کرد: بسیاری از محورهای مواصلاتی خارج از محدوده شهر لواسان، مانند محورهای فشم، گردنه «قوچک» با همکاری نیروهای بخشداری و شهرداری لواسان پس از بارش برف به سرعت بازگشایی شد.

وی از عدم آسیب رسانی به محیط زیست در خلال برف روبی های لواسان خبر داد و گفت: برای اولین بار در لواسان با توجه به این که نمک پاشی شد و این امر می توانست به فضای سبز، محیط زیست و درختان آسیب برساند، از دپوی برف در فضای سبز کنار کوچه ها و خیابان خودداری و برف با لودر و کامیون از شهر خارج شد. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لواسان - شهرداری - تهران - رسانی - محورهای - خیابان - آمادگی - نیروهای - معابر - حیدری -

نظر شما در مورد : برف اخیر سبب انسداد هیچ کدام از معابر لواسان نشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها