مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44429 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 -ساعت : 11:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است/ اختصاص 12 هزار میلیارد تومان برای اشتغال در بخش روستایی/پیش‌بینی ۶۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال جوانان/

نماینده قائم‌شهر در مجلس:

دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است/ اختصاص 12 هزار میلیارد تومان برای اشتغال در بخش روستایی/پیش‌بینی ۶۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال جوانان/

مازندشورا: نماینده مردم قائم‌شهر و حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبلغ ۱۲هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستایی گذاشته شده است و باید طوری مدیریت شود که پول به اهلش برسد، گفت: اشتغال و کم کردن بیماری از دغدغه‌های مهم نظام اسلامی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، عبدالله رضیان صبح امروز در جلسه شورای اداری با بیان اینکه ۴۰سال از عمر انقلاب گذشت و به بلوغ رسید و خطرها و گذرهای اصلی را طی کرد، اظهار کرد: دشمن همواره در کمین است و در روزهای اخیر هم قصد نفوذ به کشور را داشت تا به خیال خود چند شهر را تصرف کند و چند شهر کشور را بگیرد و هزینه‌های سنگینی کردند ولی موفق نشدند.
وی افزود: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است و همان فضایی که در گذشته دنبال کردند را ادامه می‌دهد.
نماینده مردم قائم‌شهر و حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید هوشیار باشیم و کاری نکنیم که مردم دلسرد شوند و به همین خاطر مدیران باید خدمات نظام را به مردم بگویند.


رضیان با بیان اینکه مبلغ ۱۲هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستایی گذاشته شده است و باید طوری مدیریت شود که پول به اهلش برسد، اظهار کرد: اشتغال و کم کردن بیماری از دغدغه‌های مهم نظام اسلامی است.
وی با بیان اینکه در جریانات اخیر افرادی دستگیر شدند و دلیل این نفوذ را بیکاری اعلام کردند، تصریح کرد: دشمن از این فضا استفاده می‌کند ولی ما باید هوشیار باشیم.


رضیان ادامه داد: مقرر شد مبلغ 5 میلیارد تومان از شرکت ایدرو برای نساجی شماره یک بگیریم ولی با گذشت یک ماه هنوز در بروکراسی گیر کردیم و این مشکل ما است.


وی با بیان اینکه مجلس برای سال آینده مبلغ ۶۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال جوانان پیش‌بینی می‌کند، گفت: این بستگی به مدیریت دارد که آن را جذب کنند تا دغدغه جوانان درباره بیکاری رفع شود.
۸۶۰۴۴/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تومان - میلیارد - اشتغال - اینکه - جوانان - رضیان - قائم‌شهر - دنبال - هوشیار - تصریح - باشیم - مدیریت - می‌کند - بیکاری - اسلامی - اظهار - پیش‌بینی - روستایی - نماینده - شورای - ناامید - ادامه -

نظر شما در مورد : دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است/ اختصاص 12 هزار میلیارد تومان برای اشتغال در بخش روستایی/پیش‌بینی ۶...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها