مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44438 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 -ساعت : 13:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای پروژه‎های شهر همدان بر اساس برنامه و بودجه اولویت‌بندی شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی شورای شهر همدان گفت: اجرای پروژه‌های شهر همدان باید بر اساس برنامه و بودجه اولویت بندی شود چراکه با توجه به محدودیت منابع مالی نباید چندین طرح و پروژه را با هم اجرا کرد.

مازندشورا:کامران گردان پیش از ظهر پنج شنبه در کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان که با موضوع بررسی سیاست های کمیسیون سرمایه گذاری برگزار شد، برنامه ها و پروژه های سرمایه گذاری اقتصاد و گردشگری شورا را مثبت ارزیابی کرد، گفت: باید در تدوین پروژه ها آینده نگر بوده و مباحث و نیازهای آینده هم مدنظر باشد.

کامران گردان اضافه کرد: اعضای شورای شهر همدان به دنبال مطرح کردن خود نیستند بلکه هدف خدمت رسانی و کمک به رونق اقتصادی و سرمایه گذاری و نیز مطرح شدن همدان در سطح ملی و بین المللی است.

گردان با تاکید بر اینکه در اجرای طرح ها اولویت ها را باید مدنظر قرار داد، اظهار کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی نباید چندین طرح و پروژه را با هم اجرا کرد بلکه اجرای طرحها باید بر اساس برنامه و بودجه اولویت بندی می شود.

رئیس کمیسیون نظارت حقوقی و اداری شورای شهر همدان نیز گفت: با توجه به سیاست گذاریهای صورت گرفته پروژه های سرمایه گذاری باید با جدیت پیگیری و اجرایی شود.

سید مسعود عسگریان اضافه کرد: توجه به حوزه گردشگری و اقتصادی در امر درآمدزایی بسیار موثر است.

حمید بادامی نجات رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان نیز در ادامه جلسه طرح های پیشنهادی کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری را بسیار خوب دانست و گفت: در راستای توسعه و پیشرفت باید ایده و طرح های نو اجرا کرد چرا که اقدامات نو تحول را ایجاد می کند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرمایه - گذاری - همدان - کمیسیون - پروژه - شورای - شورای شهر - اجرای - گردشگری - برنامه - گردان - اقتصاد - اقتصادی - بسیار - اضافه - اولویت - آینده - کامران - سیاست - بودجه - مدنظر -

نظر شما در مورد : اجرای پروژه‎های شهر همدان بر اساس برنامه و بودجه اولویت‌بندی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها