مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44459 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1396 -ساعت : 11:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم  میسر می شود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران؛

اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم میسر می شود

اختصاصی مازندشورا: پیام قدردانی علی اصغر میرزائی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران در پی اقدام ارزشمند و انسان دوستانه گروهی از مراکز د‌رمان اقامتی اعتیاد مازندران برای راه اندازی کمپین پذیرش د‌ر سرما به شرح ذیل می باشد.

اختصاصی مازندشورا: بسم الله الرحمن الرحیم
دو سال متوالی است که در یک حرکت خود جوش مددیاران اعتیاد و گروه های همتا برای کمک به معتادان کارتون خواب وارد میدان شدند تا همزمان با فصل سردسال و کاهش دما از معتادان کارتن خواب حمایت کنند تا در سرمای هوا آسیب نبینند.
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران ضمن قدردانی از این حرکت و پیوستن به این پویش، این اقدام ارزشمند گروه های همتا و دلسوز حوزه اعتیاد و انجمن تشکل مراکز اقامتی بهبود استان مازندران را گام بلندی در راستای جلوگیری از افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه دانسته و امیدوار است در سایه همراهی و همدلی، شرایط بازگشت دوباره این افراد به آغوش جامعه فراهم شود.
 بر این باوریم که اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر، تنها در سایه همراهی و مشارکت مردم نوع دوست و دلسوز، میسر خواهد شد که در این میان گروه های همتا نقش بسیار مهمی را ایفا می نمایند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دبیر شورای هماهنگی م -

نظر شما در مورد : اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم میسر می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها