اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم  میسر می شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1396 - ساعت : 11:35

کد مطلب: 44459 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران؛

اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم میسر می شود

اختصاصی مازندشورا: پیام قدردانی علی اصغر میرزائی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران در پی اقدام ارزشمند و انسان دوستانه گروهی از مراکز د‌رمان اقامتی اعتیاد مازندران برای راه اندازی کمپین پذیرش د‌ر سرما به شرح ذیل می باشد.

اختصاصی مازندشورا: بسم الله الرحمن الرحیم
دو سال متوالی است که در یک حرکت خود جوش مددیاران اعتیاد و گروه های همتا برای کمک به معتادان کارتون خواب وارد میدان شدند تا همزمان با فصل سردسال و کاهش دما از معتادان کارتن خواب حمایت کنند تا در سرمای هوا آسیب نبینند.
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران ضمن قدردانی از این حرکت و پیوستن به این پویش، این اقدام ارزشمند گروه های همتا و دلسوز حوزه اعتیاد و انجمن تشکل مراکز اقامتی بهبود استان مازندران را گام بلندی در راستای جلوگیری از افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه دانسته و امیدوار است در سایه همراهی و همدلی، شرایط بازگشت دوباره این افراد به آغوش جامعه فراهم شود.
 بر این باوریم که اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر، تنها در سایه همراهی و مشارکت مردم نوع دوست و دلسوز، میسر خواهد شد که در این میان گروه های همتا نقش بسیار مهمی را ایفا می نمایند.


برچسب ها : #دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران؛ اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم میسر می شود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر تنها با مشارکت مردم میسر می شود

*

*


X https://sport45.site/