پیام مهندس سیدابراهیم هاشم ورزی معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت به اعضای این پویش

تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1396 - ساعت : 11:38

کد مطلب: 44460 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پی راه اندازی پویش پذیرش در سرما استان مازندران عنوان شد؛

پیام مهندس سیدابراهیم هاشم ورزی معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت به اعضای این پویش

اختصاصی مازندشورا: سیدابراهیم هاشم ورزی معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت در پیامی، کارهای ارزشمند اعضای پویش پویش پذیرش در سرما استان مازندران، اعضا گروه همتا، مددیاران اعتیاد و مسئولین مراکز بهبودی اقامتی استان مازندران را گرامی داشت.

اختصاصی مازندشورا: بسم الله الرحمن الرحیم
اجازه میخوام بجای اینکه با نوشته های خودم، وقت گرانبهاتون رو بگیرم، اهمیت کار و تلاش شما خوبان رو از نگاه قرآن و نهج البلاغه به سمع و نظرتون برسونم تا بیش از پیش قدر خودتون و نگاهتون و همچنین این حرکت ارزشمندتون رو درک کنید
فرازی از نامۀ 53 نهج البلاغه:
خدا را دربارۀ طبقات فرودست، در نظر گیر؛ آنان که راه چاره ندارند. مستمندان، نیازمندان، تهیدستان و ازکارافتادگان. همانا در این طبقه کسانی هستند که دست سؤال دارند و افرادی هم هستند که بدون پرسش باید به آنان بخشش شود. بنابراین، بدانچه خداوند در مورد آنان به تو دستور داده، عمل نما؛ قسمتی از بیت المال و قسمتی از غلات هر سرزمین را به آنان اختصاص بده...؛ زیرا این گروه از مردم بیشتر شایسته توجه و احقاق حق هستند... و دربارۀ یتیمان و از کار افتادگان، بررسی و دقت کن... و برای حاجتمندان وقت خاص مقرر کن که به نیاز آنان شخصاً رسیدگی کنی. مجلس عمومی و همگانی برای آنان تشکیل ده و به خاطر خداوند؛ آفریدگار خود، برای آنان تواضع کن و لشکریان و محافظان و پاسبانان را از این مجلس دور ساز تا هر کس به صراحت و بدون ترس و لکنت زبان با تو سخن بگوید.

وقتی حامیان بزرگی چون حضرت سبحان و مولا علی علیه السلام داریم، پس باید خیلی خوشحال باشیم که در مسیر خواسته های اونها داریم گام برمیداریم.
و چه افتخاری بهتر از این که خدمتگزار مردم بویژه آنها که نیاز به توجه بیشتر دارند، باشیم
حالا هم که این حرکت زیبای شما عزیزان در کمک به همنوعان و همدردانتان در غالب "پویش  پذیرش در سرما "  و با شعار زیبای حرفت را به من بزن و دستت را به من بده ، نشان از نگاه ارزشمند شما به این قشر آسیب دیده اجتماعی هست، من هم خدا رو شاکرم که در کنارتون هستم.
اون هم تو دوره و زمونه ای که متولیان امر برای یک کمک ساده به این هموطنان اسیر پروسه طولانی کاغذ بازیها هستند این نگاه ارزشمند شما باعث شده وارد میدون بشید و گامی خدا پسندانه برای همدردانتون بردارید، قشری که از نگاه مسئولین به دور مانده اند و مهجور واقع شده اند.

درود بیکران بر شما
درود بر شمایی که خاکی هستید و در مسیر افلاک
درود بر شما که مصداق این بیت زیبا هستید:
هر که شد خاک نشین، برگ و بری پیدا کرد
سبز شد دانه چو با خاک سری پیدا کرد.

سبز باشید و خاکی، تا بشوید افلاکی

ارادتمند
سید ابراهیم هاشم ورزی


منبع : در پی راه اندازی پویش پذیرش در سرما استان مازندران عنوان شد؛ پیام مهندس سیدابراهیم هاشم ورزی معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت به اعضای این پویش

برچسب ها :

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیام مهندس سیدابراهیم هاشم ورزی معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت به اعضای این پویش

*

*


X https://sport45.site/