مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44462 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 1396 -ساعت : 10:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کوتاهی ها وجود دارد اما باید درکنار هم مشکلات راحل کنیم

فرماندار رامسر؛

کوتاهی ها وجود دارد اما باید درکنار هم مشکلات راحل کنیم

مازندشورا: هنوز مشکلات در جای جای شهرستان وجود دارد و ما نیز کوتاهی هایی داشته ایم اما باید در کنار هم برای رفع مشکلات تلاش کنیم.

مازندشورا: محمد آزاد فرماندار رامسر در مراسم افتتاح پردیس سینمایی آرامش با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی اقدامات بسیار موثری در جای جای کشور پهناور ایران انجام گرفت گفت : در هفته دولت و دهه فجر فرصتی فراهم می شود که اقدامات نظام و دولت انعکاس یابد که در این راستا در دهه فجر امسال 60 پروژه و برنامه بااعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان در رامسر به اجرا در می آید.

وی افزود : با توجه به مشکلات و چالش هایی که در کشور وجود دارد اما انصافا کارهای بزرگی انجام شد.

این مسئول به دهستان اشکور در فاصله 130 کیلومتری از شهر رامسر اشاره و با بیان اینکه اشکور قبل انقلاب از نعمت برق ، آب آشامیدنی و دکل مخابراتی و ... محروم بود گفت : انصافا پس از انقلاب و بخصوص در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار موثری در این منطقه صورت گرفته است بطوری که هم اکنون تقاضاهای مردم آن منطقه همتراز با تقاضاهای شهری است.

آزاد افزود : هنوز مشکلات در جای جای شهرستان وجود دارد و ما نیز کوتاهی هایی داشته ایم اما باید در کنار هم برای رفع مشکلات تلاش کنیم.

این مسئول ساخت پردیس سینمایی در بازار آرامش رامسر را یک کار ارزشمند و بزرگ فرهنگی دانست و گفت : این پروژه به همت بخش خصوصی و با همکاری بخش دولتی ساخته شد و ما معتقدیم باید در راستای ایجاد اشتغال بخش خصوصی را مورد حمایت قرار دهیم.

فرماندار رامسر گفت : تا چندسال پیش پس از ساعت 7 شب شهر خاموش بود اما با ساخت بازار بزرگ آرامش ، اعتباری دیگر به شهرستان رامسر افزوده و بسیاری از نگرانی ها رفع شد.

وی در پایان گفت : روز چهارشنبه هفته جاری با حضور مسئولان ملی و استانی دو هتل با محوریت زیرساخت گردشگری در رامسر افتتاح خواهد شد.

نویسنده :
منبع : مرجع خبری رامسر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرماندار رامسر؛ کوتا -

نظر شما در مورد : کوتاهی ها وجود دارد اما باید درکنار هم مشکلات راحل کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها