ایجاد ۱۸۵ فرصت شغلی برای مددجویان چالوسی

تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1396 - ساعت : 12:34

کد مطلب: 44469 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایجاد ۱۸۵ فرصت شغلی برای مددجویان چالوسی

مازندشورا: رئیس کمیته امداد چالوس گفت: ۱۸۵ فرصت شغلی در ۱۰ ماهه سال جاری برای مددجویان کمیته امداد چالوس ایجاد شده است.

مازندشورا: به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، محمد قمی اویلی، رئیس کمیته امداد چالوس گفت: در ۱۰ماهه سالجاری ۳  میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت در شهرستان  پرداخت شد.

وی ادامه داد: ۱۸۵ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت در ۱۰ماهه امسال ایجاد شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل  ۶۷ درصد افزایش داشته است.
رئیس کمیته امداد چالوس  با اشاره به اینکه طرح‌های اشتغال در بخش‌های خودکفایی، توان افزایی، کاریابی و کار‌انگیزی اجرا می‌شود، بیان کرد: ۵۹ درصد این طرح‌ها خدماتی،  دو درصد صنایع دستی، چهار درصد صنفی و صنعتی، ۳۵ درصد دامداری بوده است.

قمی تاکید کرد: از ابتدای سال ۹۶ تا پایان دی ماه، علاوه بر اجرای طرح‌های خودکفایی، توان افزایی، کارانگیزی، تعداد ۳۳۵ نفر  از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شده‌اند.رئیس کمیته امداد شهرستان چالوس به نظارت بر طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان اشاره کرد و گفت: نظارت بر طرح‌های اشتغال مهمترین بخش فرآیند توانمندسازی مددجویان است که موجب پایداری اشتغال و توانمندی مجریان طرح می‌شود.

لازم به  ذکر است، در شهرستان چالوس تعداد ۲ هزار و ۵۹۰ خانوار در چالوس تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.


منبع : روابط عمومی کمیته امداد

برچسب ها : #ایجاد ۱۸۵ فرصت شغلی برای مددجویان چالوسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایجاد ۱۸۵ فرصت شغلی برای مددجویان چالوسی

*

*